І знову перемагають кремінські боксери

І знову перемагають кремінські боксери

І знову перемагають кремінські боксери

У місті Куп’янські відбувся ХІІ Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків і дівчат, присвячений пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЄС. На ринг вийшли боксери з Куп’янська, Первомайська, Чугуєва, Харкова, Лисичанська, Сватового і Кремінної.

Представник команди ГО «Крила Донбасу» Данило Турок у нелегкому поєдинку поступився боксеру з міста Лисичанськ. Але уже в наступній зустрічі його молодший брат Єгор Турок проявив велике бажання, характер і силу волі та вийшов переможцем над боксером з міста Куп’янськ. Підтримав естафету переможця Артем Бєлік, вигравши спортсмена з Харківської області. Не залишив шансів своєму супротивнику і Артем Крилов, який одноголосним рішенням суддів переміг боксера команди з Харкова. І найстарший боєць нашої команди Данило Федоров також звершив свій бій перемогою над представником команди з міста Чугуїв.

Вітаємо хлопців і їх тренера Володимира Крилова з гідним виступом! Дякуємо міському голові Володимиру Струку за надану допомогу в участі у змаганнях. Бажаємо нових успіхів і перемог!

І.Дмітрієв, голова ГО «Крила Донбасу».

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:25
418
Немає коментарів. Ваш буде першим!