БАНКЕТ ПІД ЧАС ЧУМИ. З ТАКИМИ ДРУЗЯМИ І ВОРОГИ НЕ ПОТРІБНІ – партійці ОП-ЗЖ про Ростислава Дубового

БАНКЕТ ПІД ЧАС ЧУМИ. З ТАКИМИ ДРУЗЯМИ І ВОРОГИ НЕ ПОТРІБНІ – партійці ОП-ЗЖ про Ростислава Дубового

БАНКЕТ ПІД ЧАС ЧУМИ. З ТАКИМИ ДРУЗЯМИ І ВОРОГИ НЕ ПОТРІБНІ – партійці ОП-ЗЖ про Ростислава Дубового

Поки в Рубіжному відбувається рейдерське захоплення приймальні ОП-ЗЖ – самоназваний «головний опозиціонер» Ростислав Дубовий відпочиває у розважальному закладі з представниками «Слуги Народу». Цю інформацію нашому виданню підтвердило анонімне джерело у структурі партії «Опозиційна платформа За Життя».

«А з ким ще відпочивати «борцю з владою» (так він сам себе називає), як не з цією самою владою? З цією самою владою, яка переслідує та влаштовує репресії проти лідера його політичної сили Віктора Медведчука. Цією самою владою, яка довела людей на окрузі до злиднів і голоду. Цією самою владою, яка затикає рота неугодним і закриває опозиційні телеканали, на які так любить ходити Дубовий.

Мабуть, на камеру та у фейсбуці дуже вигідно поливати брудом владу, але при цьому без камер – уже обійматися та розпивати з ними спиртне. Упевнений, що на подібних заходах Ростислав ділиться партійною інформацією, сміється з колег та громадськості, які відморозили ноги та руки за кілометр від цього ресторану, у спробах відбити приймальню від рейдерів», – розповіло джерело. «Ростиславе, запитай у голови «Слуги Народу» в Рубіжному Григорія Адамяна, чи вчинив би так він зі своєю командою», - додав він. Що для Дубового команда? Колеги по фракції відгукуються про колишнього голову районної ради, як про людину, яка переслідує виключно свою вигоду. На умовах анонімності, ще один депутат розповів журналістам про «багатогранну та різнобічну» політичну кар'єру представника ОП-ЗЖ Ростислава Дубового.

«Він завжди переслідував виключно свою вигоду, жодної ідеології та усталених принципів у цієї людини немає. Спочатку він якимсь чином вступив до Радикальної партії Олега Ляшка, але був вигнаний звідти з ганьбою. Пізніше він прибився до місцевого афериста Сергія Шахова, який очолює парію «Наш край» у Луганській області. Там також не склалося. Потім, програвши на місцевих виборах, Дубовий спробував податись до партії «Справедливість» Наливайченка. Але не знайшовши там перспектив – незабаром покинув цей проект і прибився до партії «За життя» Вадима Рабиновича. Там, виступаючи в ролі затятого опозиціонера, він таврував владу по чому даремно, але так і залишився на утриманні товариша Шахова, який скористався ним на останніх місцевих виборах, безкоштовно отримавши від Дубового довірену йому квоту і відібравши голоси у ОП-ЗЖ. З ганьбою вигнаний з посади голови районної ради, Дубовий намагався позиватися до суду, але за підсумком, усвідомивши всю безперспективність своєї витівки, спробував присмоктатися до партії «Слуга Народу», сподіваючись отримати хоч якісь блага від правлячої партії. На жаль, на Луганщині Дубового вже ніхто не сприймає серйозно. Усі чудово розуміють, що Ростислав – дурний та дрібний аферист», – поділився інформатор. Партія втрачає рейтинги в регіоні саме через кадрову політику – вважає ще одне анонімне джерело, пов'язане з ОП-ЗЖ. «Опозиція на Луганщині дає тріщину. Рейтинги ОП-ЗЖ у регіоні котяться вниз. Це наслідок того, до чого призводить зрада партії та колективу. З цією людиною працювати неможливо. Люди не отримують зарплати, в регіоні нічого не робиться. Таке почуття, що ОП-ЗЖ у Луганській області навмисно намагаються розвалити», – заявив він.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:17
131
Немає коментарів. Ваш буде першим!