У громаді проходять перевірки дотримання карантинних вимог

У громаді проходять перевірки дотримання карантинних вимог

У громаді проходять перевірки дотримання карантинних вимог

Фахівцями Рубіжанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області (м.Кремінна) здійснено моніторингові обходи суб’єктів господарювання, які проводять діяльність у закладах торговельного і побутового обслуговування населення. За інформацією місцевої комісії з питань ТЕБ і НС.

Зокрема, проведено 88 перевірок об’єктів щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог в умовах карантину: перевірено закладів громадського харчування – 5, об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами – 73, перукарень – 5, аптеки – 3, агропродовольчі ринки - 2. Складено один протокол (ст.42 КУпАП) на продавця магазина «У Михайла» - не забезпечено дотримання вимог щодо профілактичних заходів протидії поширення коронавірусної хвороби СOVID – 19.

Суб’єктам господарювання роз’яснено протиепідемічні заходи на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки та надані для ознайомлення роз’яснюючи листівки щодо карантинних обмежень.

Звертаємось до суб’єктів господарювання та громадян з проханням дотримуватись встановлених протиепідемічних вимог та заходів для збереження свого життя і здоров’я та убезпечення оточуючих.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:40
230
Немає коментарів. Ваш буде першим!