Володимир Струк розповів, що збудовано і що планується збудувати у громаді найближчим часом

Володимир Струк розповів, що збудовано і що планується збудувати у громаді найближчим часом

Володимир Струк розповів, що збудовано і що планується збудувати у громаді найближчим часом

8 листопада громадськість відзначила Всесвітній день містобудування. Міський голова Володимир Струк розповів нашому кореспонденту, що збудовано впродовж року і що планується зробити надалі у нашій громаді.

– Відповідно до Стратегії розвитку Кремінської територіальної громади, основними пріоритетами в громаді є створення комфортного життєвого простору, підвищення доступності і якості соціальних і комунальних послуг для населення та сприяння розвитку туристичної галузі. 

В рамках Стратегії сьогодні завершено капітальний ремонт Червонопопівського фельдшерського пункту, завершуються капітальні ремонти приміщення опорного пункту поліцейських офіцерів громади, приміщення «Кремінської міської лікарської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №3».

Проведено ремонт харчоблоків у Кремінських школах №1 та №4 з придбанням сучасного обладнання, у школі №3 і №4 відремонтовано їдальні. 

У дитячому садку «Малятко» завершується капітальний ремонт. У дитячому садочку «Калинонька» (Червонопопівка) відремонтовано туалети. Тривають ремонтні роботи у дитсадку «Катруся», де, за ініціативою міського голови Володимира Струка та депутатського корпусу, будуть встановлені ще й сонячні батареї. 

Реалізується проект Green Хаб «Твоя територія», у рамках якого капітально ремонтується приміщення публічної бібліотеки та буде залучено кошти для придбання обладнання. 

Проведено будівництво критої стоянки для автомобілів та комори для зберігання інвентарю у двох амбулаторіях. 

Розпочато капітальний ремонт основи пам’ятника на площі Красна з оновленням знаку «Я люблю Кремінну». 

Для безпеки руху за 2021 рік проведено роботи з будівництва світлофорних об’єктів. 

Великий обсяг робіт виконано з ямкового ремонту доріг по вулицях Лиманській, Слобожанській, Центральній, Горького, Кооперативній, Банковій, Полнова, Шевченка. 

Розробляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт автодоріг по вулицях Полнова та Хвойна (з урахуванням вимог інклюзивності). Це буде великий і дороговартісний проект з універсальним дизайном: освітлення, тротуари, велодоріжки. 

Встановлено два дитячих майданчика. 

Днями громада отримала три спортивні майданчики, які будуть встановлені на території Кремінських шкіл № 4, 5 та в селі Червонопопівка. 

Розроблено проекти з капітального ремонту адміністративної будівлі за адресою: пров. Бульварний, 4, капітального ремонту скверу шахти №1 в українському стилі (з роледромом, дитячим майданчиком). Для сприяння розвитку туристичної галузі в громаді завершується розробка кошторисної документації на об’єкти санаторію «Озерний» з урахуванням новітніх технологій, інклюзивності та енергозбереження. 

Постійно проводяться капітальні ремонти водопровідних та каналізаційних мереж громади.

У найближчих планах – реконструкція проспекту Дружби та площі Красна (капітальний ремонт фонтану, будівництво туалету, благоустрій); капітальний ремонт пам`ятних знаків та архітектурних споруд (пам`ятник загиблим воїнам (санаторій «Озерний»), братська могила загиблим воїнам (Дубовий гай). 

Основними завданнями галузі житлово-комунального господарства є підвищення якості комунальних послуг, а саме: будівництво блочно-модульних каналізаційних споруд з використанням новітніх технологій, капітальний ремонт водопровідних мереж, капітальний ремонт мереж вуличного освітлення. 

Планується реконструкція бази відпочинку «Лісова поляна» та табору «Мрія». 

У галузі екології заплановано рекультивацію полігону твердих побутових відходів. Незабаром у Кремінній з’явиться соціальне таксі та спеціально обладнаний автобус, призначений для безкоштовного перевезення пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями. 

Ми не стоїмо, а йдемо в ногу з часом, з бажанням зробити все, щоб наша громада стала найкращою

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:35
239
Немає коментарів. Ваш буде першим!