Осінні турботи комунальників

Осінні турботи комунальників

Осінні турботи комунальників
Осінні турботи комунальників 0

Поки стоять теплі осінні дні, у робітників комунального господарства ДП «ККГ «КП«ККС» (директор Геннадій Махура) – гаряча пора. Вони не чекають, поки сніг прикриє те, що не встигли зробити влітку, а максимально прагнуть навести порядок, аби весну місто зустріло у всій красі: оновленим, свіжим, чистим. 

По всій громаді комунальники активно вивозять сміття, збирають опале листя, вирізають кущі і чагарники. Такі роботи вже виконані напроспекті Дружби, по вулицях Харківській, Шевченка у парку Слави. Прибрано і облаштовано територію навколо центрального кладовища.

Разом з тим, працівники комунальної служби міста облаштовують вулиці: завезли щебінь до провулку Радищева і спланували дорогу; виконали роботу з благоустрою пішохідного тротуару на перехресті вулиць Шевченка-Лиманській. Так, це не капітальний ремонт чи будівництво нового тротуару, дороги, яких чекають жителі. Та поки з’являться кошти на нове будівництво, такий захід – це вже увага до людей і турбота про них.

У громаді омолоджуються насадження, зрізаються аварійні дерева. Такі роботи виконано біля "Центру надання соціальних послуг", над газопроводом у селі Червонопопівка.

А у селищі Житлівка, на вулиці Первомайський, йде ремонт зовнішнього освітлення, щоб зима для жителів не була такою темною.

Як уже повідомлялося у «Кремінщині», на вулиці Чайковського,3 капітально відремонтовано адміністративну будівлю з котельнею, куди перейдуть працівників міськради з відділів будівництва і архітектури, житлово-комунального та економічного. А днями тут проведені заходи з благоустрою території. Т ж нове відділення Кремінської міської ради зустрічатиме жителів ошатним і привабливим.

Як, зрештою, і вся Кремінська громада потихеньку «одягається» у нове вбрання. Хай ще немає коштів на «обнови» преміум-класу (гроші нам належить заробити самим), але охайність і чистота повинні стати нормою нашого життя. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
15:05
115
Немає коментарів. Ваш буде першим!