Привітали працівників культури з професійним святом

Привітали працівників культури з професійним святом

Привітали працівників культури з професійним святом

9 листопада працівники культури приймали численних гостей з нагоди їхнього професійного свята.

Ті, хто дарує нам незабутні хвилини радості і насолоди, того дня самі приймали дарунки. До них прийшли представники служби надзвичайних ситуацій і лісгоспу, медичних закладів і Центру соціальних служб, депутати і керівники громади та району.

Звертаючись до винуватців поважного зібрання міський голова Володимир Струк зазначив:

  • - У вас дивна, у вас особлива професія. Бо ви створюєте настрій, примушуєте серця тріпотіти. Музика, пісня, танець, вистава, витвір мистецтва – це те, що наповнює людську душу змістом, що запалює в ній вогонь. А без вогню неможливо створити нічого великого, значного ні в якій сфері життя.
  • Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, ви прославляєте рідну Кремінщину і Луганщину. Кремінщина дуже багата. У нашій невеличкій громаді аж 12 народних і два зразковихколективи. Ми вміємо гарно влаштовувати свята, створювати незабутні культурні дійства. Тож зовсім невипадково влітку до нас приїхали представники 26 громад області, щоб надихнутися народною творчістю, прилучитися до мистецтва наших народних майстрів, яких теж маємо дуже багато. Це довіра, це повага до вас, до вашого професіоналізму.
  • Лише в цьому році у нас відбулися яскраві культурні події: свято іграшки та гри, Івана Купала, День міста, свято шахтарів, які завдяки вашим талантам і креативності надовго запам’ятаються жителям міста.
  • Я глибоко поважаю вашу працю і розумію, який величезний вплив ви маєте на людей. Тому завжди і у всьому підтримую вас, буду допомагати і працювати над тим, щоб наша культура розвивалася, процвітала і приносила ще більше радості і насолоди жителям нашої громади.
  • Дякую вам за вашу працю. Бажаю всім міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, великих творчих успіхів. І хай ніколи не згасає творчий вогонь у ваших серцях! Добра вам, любові і краси!

Без культури немає нічого. Культура - це душа, це серце громади, це камертон країни. Тому так багато теплих слів було сказано на адресу представників цієї важливої професії.

Голова Сєвєродонецько районної державної адміністрації Роман Власенко відзначив, що багатство будь-якої громади – це люди. Завдання ж культури – виховувати, надихати людей, дарувати їм нематеріальні, але такі важливі речі, без яких все матеріальне немає сенсу: це духовність, краса, добро. «Наша культура багата традиціями, історією і вам це треба нести до людей,зберігати і примножувати. То ж успіхів вам на цьому важливому поприщі», - сказав він.

Привітав працівників культури голова Сєвєродонецької районної ради Володимир Прокопенко:

«Ваші колективи завжди були візитівкою Кремінського району, а тепер стануть візитівкою Кремінської громади і Сєвєродонецького району».

Творчих успіхів, креативу, постійного вдосконалення і найголовніше – визнання побажав своїм колегам начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту міської ради Олексій Удовенко.

Великій групі працівників культури вручили грамоти, подяки і квіти міський голова Володимир Струк, голова Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко, начальник відділу культури, освіти молоді і спорту Олексій Удовенко.

Слова особливої вдячності і визнання отримала на совою адресу директор Будинку культури, депутат міської ради Інна Боярська за високий професіоналізм, творчий підхід у роботі і служіння громаді.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:05
315
Немає коментарів. Ваш буде першим!