Порядок подання протипожежної декларації

Порядок подання протипожежної декларації

Порядок подання протипожежної декларації

Відповідно до частини 2 статті 57 Кодексу цивільного захисту України, початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки (далі – декларація).

Порядок подання і реєстрації декларації регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 року № 440. Відповідно до останніх змін законодавства, удосконалена процедура подання і реєстрації декларації надає можливість суб’єкту господарювання подавати її в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

Інструкція з користування порталу електронних послуг ДСНС знаходиться за посиланням: https://e-services.dsns.gov.ua/site/view-article?id=18.

ЯК ПОДАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ?

1. Підприємець заповнює та подає декларацію онлайн із використанням ЕЦП (електронний цифровий підпис відповідного суб’єкту господарювання).

2. Співробітник ДСНС перевіряє декларацію на відповідність формі та реєструє її.

3 Декларація публікується у відповідному реєстрі на порталі e-services.dsns.gov.ua

4. Підприємець отримує на електронну пошту сповіщення та посилання на перегляд декларації.

Опрацювання та реєстрація декларації здійснюється через портал електронних послуг ДСНС і через Єдиний державний веб-портал електронних послуг

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Здійснення суб’єктом господарювання господарської діяльності без декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки вбачає адміністративне правопорушення за статтею 175-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та тягне за собою накладення штрафу на громадян — суб’єктів підприємницької діяльності і посадових осіб — від ста п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550 грн. – 3400 грн.)

Володимир ЗАМОРЕНИЙ, заступник начальник відділу організації профілактичної роботи Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
08:55
202
Немає коментарів. Ваш буде першим!