Велоперемоги кремінян!

Велоперемоги кремінян!

Велоперемоги кремінян!

9 жовтня відбувся IIетап Чемпіонату України (чемпіонат Луганської області) змагань з велосипедного туризму серед юнаків, присвячений Дню захисника України.

У змаганнях взяла участь і команда Кремінської територіальної громади під керівництвом Олександра Степанова (керівник гуртка велосипедного спортивного туризму ЛОЦДЮТК). Команда збірна зі всіх шкіл: Кремінського ліцею № 5 – Дар`я Богунова, Маргарита Подрєз;

ліцею № 1 - Данило Копишта; ліцею № 2 – Олег Ферофантов; ліцею № 3 - Ксенія Бакаляр; з Краматорської МР «ОЗЗСО» - Микита Лавров.

У запеклій боротьбі наші хлопці і дівчата посіли почесне третє загальнокомандне місце, хоча команд було дуже багато з усієї області.

Від всієї команди Кремінної дякуємо за допомогу і підтримку начальнику управління, освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради Олексію Удовенку і нашому спонсору, підприємцю Ігорю Березіну; за підтримку з боку медицини - КНП «КБПЛ КМР», зокрема, Павлу Карпенку.

Сподіваємося, що наша команда з велосипедного туризму і в майбутньому буде досягати високих результатів! Бажаємо спортсменам нових перемог!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:30
344
Немає коментарів. Ваш буде першим!