Креміняни Вероніка і Матвій Сухар перемагають на танцполі!

Креміняни Вероніка і Матвій Сухар перемагають на танцполі!

Креміняни Вероніка і Матвій Сухар перемагають на танцполі!

У вересні у Харкові відбувся чемпіонат України серед молоді, дорослих і професіоналів зі спортивних танців у латино-американській програмі. У змаганнях взяли участь понад 500 спортсменів.

Приємно відзначити, що в категорії «юніори» перемогу здобули наші маленькі земляки – дев’ятирічна Вероніка і 12-річний Матвій Сухар. Братик і сестричка займаються у клубі спортивних танців «Міленіум» міста Харкова. До речі, танцям, як і спорту, у першій столиці України приділяють серйозне значення. Невипадково саме харків’яни забрали майже всі призові місця в дорослій і молодіжній категоріях цього чемпіонату. Не віддали пальми першості на п’єдесталі і найменші учасники. Матвій Сухар, разом зі своєю напарницею Христиною Блажко, отримали Диплом за зайняте I місце в категорії Юніори. А Вероніка Сухар завоювала Міжнародний кубок у своїй категорії в сольній програмі.

18-19 грудня відбудеться Міжнародний чемпіонат зі спортивних танців у Єгипті, куди запрошені і наші юні земляки. Успіхів вам, Вероніка і Матвій, на міжнародному танцполі!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:50
931
Немає коментарів. Ваш буде першим!