У міській раді розповіли, коли розпочнеться опалювальний сезон у громаді

У міській раді розповіли, коли розпочнеться опалювальний сезон у громаді

У міській раді розповіли, коли розпочнеться опалювальний сезон у громаді

Днями розпочнеться опалювальний сезон. Як ми до нього підготувалися, чи буде тепло в наших закладах і домівках, враховуючи ціну на газ? Про це нашому кореспонденту розповів заступник міського голови Георгій Дзивульський.

- З району у Кремінську громаду ми прийняли тепломережу, в якій знаходиться три котельні: в інтернаті №1, в Кадетському корпусі і в професійному ліцеї. Ці котельні до роботи готові, траси випробувані. І, скоріше всього, з неділі розпочнемо опалювальний сезон в інтернаті і в Кадетському корпусі, адже там діти. З котельні професійного ліцею опалюються Будинок культури, бібліотека і музична школа. Тут ще продовжуються деякі роботи з переврізки котлів, але це не вплине на початок опалювального сезону, він розпочнеться в строк, з 15 жовтня. Якщо ж 3 дні температура повітря триматиметься в межах 8 градусів, то опалення запустимо раніше.

На сьогоднідо подачі тепла готові всі котельні шкіл, дитячих садків і закладів соціальної сфери. Залишається не до кінця вирішеним питання постачання газу. Адже ціна газу для юридичних споживачів сягнула до 38 гривень за кубометр (або 1200 доларів за 1000 кубів). Газом у нас опалюються ліцеї №2 і 5, а також усі дитячі садки. Ліцеї №1, 3, і 4 – на альтернативному паливі.

Що ж стосується населення, то, згідно з останніми даними, ціна газу для цієї категорії споживачів зафіксована на рівні 7,96 гривень за куб, це в «Нафтогазі». «Луганськгаз» продаватиме газ для населення по 8,99 гривень за куб, тобто, на гривню дорожче. Ото ж, можна переходити до іншого, дешевшого постачальника.

Ми зими боятися не будемо. Сподіваємося, що вона буде більш поблажливою до нас у порівнянні з тими цінами на газ, які нам пропонують.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:20
352
Немає коментарів. Ваш буде першим!