Традиційні змагання з мотокросу відбулися у Кремінній

Традиційні змагання з мотокросу відбулися у Кремінній

Традиційні змагання з мотокросу відбулися у Кремінній

2 жовтня у Кремінній пройшов ХІІІ-й традиційний мотокрос, присвячений пам’яті великого ентузіаста мотоспорту Олександра Кайдаша.

Змагання відбувалися за ініціативи та підтримки Кремінського міського голови Володимира Струка. 
Цьогоріч на мотокрос приїхали 68 учасників з 14 міст Запорізької, Донецької, Дніпропетровської, Харківської та Луганської областей.

Кремінські спортсмени посіли такі місця: Олексій Циган та Володимир Бубунистий (ГО «Віраж») - І місце; Кирило Марков (ліцей №4)– ІІ місце; Віктор Марков (ДНЗ «Ластівка») – ІІІ місце.

За сприяння у розвитку мотоспорту у 

Кремінській громаді та організацію мотокросу грамотою міської ради були нагороджені Олександр Марков та ГО «Віраж». А наш переможець та призер етапів чемпіонатів України з мотоспорту отримав особистий приз від міського голови.

Кремінська міська рада вдячна всім організаціям та службам, які сприяли у проведенні змагань. Спільними зусиллями у Кремінній відновлено один із найвидовищніших та масових заходів – Кремінський мотокрос!
На наступний рік міська рада буде подавати заявку на включення мотокросу до Всеукраїнського календаря змагань та етапу Чемпіонату України.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:15
431
Немає коментарів. Ваш буде першим!