День вчителя відзначили у Кремінській громаді

День вчителя відзначили у Кремінській громаді

День вчителя відзначили у Кремінській громаді

Скільки тепла і людяності, мудрості і любові у слові «вчитель»! Недаремно і день, коли Кремінська громада вітала всіх педагогів з професійним святом, видався напрочуд сонячним і світлим.

Отже сьогодні, у Кремінському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

За 30 років незалежності України освітня система держави отримала багато національних здобутків. Але найбільша гордість цих років – наші педагоги.

Зі словами привітань до освітян звернувся начальник управління освіти, молоді та спорту Кремінської міської ради Олексій Удовенко.

«Ваша місія в утворенні майбутнього держави – визначальна, бо саме ви відкриваєте дітям найцінніше, інтелектуальні і духовні скарби України, прилучаєте їх до науки, творчості, моральності, а найголовніше – вчите їх бути Особистостями. Від вас наша молодь отримує уроки добра, справедливості та істини. Зичу вам натхнення, професійної невтомності, міцного здоров’я, добробуту і затишку!», - сказав у своєму виступі Олексій Володимирович.

Також він вручив подяку Міністерства освіти і науки України Діані Борисенко, учителю математики Кремінського ліцею №5; лист-подяку Луганської обласної державної адміністрації - Ірині Решетняк, директору Кремінського ліцею №3; почесні грамоти департамента освіти і науки Луганської ОДА - Тетяні Мазур, учителю хімії ліцею №2 та Світлані Корусн, учителю початкових класів ліцею №5.

Привітав освітянську спільноту від імені районної влади і голова Сєвєродонецької районної ради Володимир Прокопенко. Найкращим представникам цієї галузі були вручені грамоти.

Заступник Кремінського міського голови Сергій Сафо у своєму виступі зазначив: 


«Наш мер Володимир Струк дуже поважає вчителів, він особливо трепетно ставиться до цієї професії, бо сам навчався у Кремінському інтернаті, і вдячний всім, хто його виховував, хто його пам’ятає. Тому він просив передати вам, дорогі педагоги, всі працівники освіти, щирі побажання успіхів, натхнення та здоров’я

Сергій Олегович подарував винуватцям свята пісню у власному виконанні. 
Грамотами Кремінської міської ради і управління освіти, молоді та спорту були нагороджені кращі освітяни Кремінщини.

За традицією, запросили на сцену молодих спеціалістів, які сьогодні вступають до освітянської спільноти громади.

Артисти Будинку культури подарували вчителям чудовий концерт.

Святковий настрій було забезпечено!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:00
656
Немає коментарів. Ваш буде першим!