Кремінські спортсмени гідно виступили на змаганнях «Спортивна надія України»

Кремінські спортсмени гідно виступили на змаганнях «Спортивна надія України»

Кремінські спортсмени гідно виступили на змаганнях «Спортивна надія України»

25 вересня у Кремінній відбулося районне спортивне свято «Спортивна надія України».

У змаганнях взяли участь команди учнів 2006-2007 р.н з Лисичанської військово-цивільної адміністрації, Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації, Гірської, Попаснянської, Рубіжанської та Кремінської громад.

У загальному командному заліку команда Кремінської громади виборола ІІ місце, пропустивши вперед суперників-сусідів з м.Рубіжне. Кремінський міський голова вітає наших юних спортсменів та їх керівника Віктора Бобровського з гідним виступом на районних змаганнях! 

Учасники змагалися у чотирьох видах програми: настільному тенісі, легкій атлетиці, міні-футболі та волейболі. Команда нашої громади добре виступила на І-й спартакіаді та виборола: І командне місце у змаганнях з настільного тенісу, ІІ місце у змаганнях з міні-футболу та два ІІІ місця - у змаганнях з волейболу та легкої атлетики.

У особистому заліку чемпіоном спартакіади з настільного тенісу став Євген Царук, ІІ місце з бігу на 100 м та ІІІ місце зі стрибків у довжину з місця Ганна Клочко, ІІІ місце з тенісу виборола Ліза Чернишова.

Переможці та призери у командному та особистому заліку були нагороджені призами, медалями та грамотами Сєвєродонецької районної державної адміністрації та призами Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту, багаторічну плідну працю грамотами Сєвєродонецької районної державної адміністрації та Сєвєродонецької районної ради нагороджені кремінські фахівці фізичної культури та спорту: Олександра Володимирівна Воронічева, Віталій Білозер та Олександр Чередниченко.

О.Кузьменко, директор Кремінської ДЮСШ.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:05
405
Немає коментарів. Ваш буде першим!