У Кремінній відбувся турнір з настільного тенісу пам’яті Олександра Гайдаша

Минулими вихідними до нашого міста завітали багаточисельні делегації з громад Луганської та Донецької областей. Бо вже минув рік, як пішов з життя один із авторитетних фізкультурних працівників міста і області Олександр Гайдаш.

Вшанувати світлу пам’ять Олександра Григоровича приїхали понад 70 спортсменів з 17 міст Донецької, Запорізької та Луганської областей, які брали участь у змаганнях серед 4 вікових груп: до 39 років, 40-49 років, 50-59 років, 60 років та старше.  Згідно з жеребкуванням та календарем змагань, всі учасники були розділені на 9 груп, де зустрічі проходили за коловою системою, а кращі спортсмени виборювали право грати у фінальній частині змагань.

За підсумками виснажливих зустрічей у молодшій віковій групі почесне ІІІ місце виборов наш Євген Царук. Серед учасників наступної вікової групи кращий результат показав Сергій Зайцев – 5 місце. З такими ж досягненнями фінішували Віталій Курдицький (5 місце) та Микола Чорнобай (4 місце) серед 50-річних учасників. А ось серед найдосвідченіших учасників тріумфував Олександр Лосєв!

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями Кремінської міської ради, призами від міського голови Володимира Струка та колективу КУ ЛОФЦ «Олімп», календарями та плакатами від Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України, призами від Кремінської Федерації настільного тенісу.

Учасники висловлюють слова вдячності Кремінському міському голові Володимиру Струку, Управлінню молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації (начальник Антон Волохов), колективу КУ ЛОФЦ «Олімп» (директор Юрій Іщенко), директору Кремінської ДЮСШ Олександру Кузьменку, головній суддівській колегії у складі Миколи Чорнобая, Сергія Зайцева та Людмили Клунної та дітям Олександра Григоровича - Оксані та Андрію, за теплу зустріч та допомогу в організації змагань.

Віримо, що дані змагання стануть традиційними і географія учасників буде ширшою.

Д.Шевцов, директор Кремінського міського центру «Спорт для всіх».