Стань волонтером пробації!

Стань волонтером пробації!

Стань волонтером пробації!

Для сприяння у виконанні завдань, поставлених перед уповноваженим органом з питань пробації, Сєвєродонецький районний відділ № 4 філії Державної установи «Центр пробації» у Луганській область запрошує до співпраці, ставши волонтером пробації.

Волонтерська діяльність в пробації – це велика соціальна відповідальність та певний ризик, тому до здійснення волонтерства можуть бути допущені виключно громадяни, які це усвідомлюють та мають навички вирішення конфліктних та складних ситуацій. Кандидати у волонтери мають пройти відбір та навчання.

Вимоги до охочих бути волонтером досить прості: вік від 18 років, бажання працювати на позитивний результат, стресостійкість, добре розвинені комунікативні навички, моральноетичні, ділові якості, прагнення допомагати іншим у вирішенні соціальних питань.

З урахуванням викладеного, запрошуємо вас до співпраці з уповноваженим органом пробації в якості волонтерів! Для отримання більш детальної інформації звертатися за такими контактами:

Наша адреса: 92905 пров. Піщаний, 1 м. Кремінна, Луганська область

Начальник Сєвєродонецького районного відділу № 4 філії Державної установи «Центр пробації» в Луганській області, Дмитро Цегельник, моб. тел.050-040-18-39 . 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:50
111
Немає коментарів. Ваш буде першим!