Новокраснянка відсвяткувала іменини

Новокраснянка відсвяткувала іменини

Новокраснянка відсвяткувала іменини

Минулої суботи у Новокраснянці святкували іменини села. Біля клубу зібралися жителі, від старого до малого.

Поки відбувалися спортивні змагання, присутні насолоджувалися музикою, спілкувалися. Діти розважалися і танцювали. Настрою задав селянам начальник відділу контролю та аудиту міської ради Сергій Сафо, який завітав на свято і, звичайно ж, подарував новокраснянцям свої пісні.

Урочиста частина святкування розпочалася у клубі. Надзвичайно приємно було спостерігати, що велика зала сільського клубу була переповнена. Особливо багато було дітей. Отже, у Новокраснянки є майбутнє, село це не зникне з карти громади, а буде розвиватися і розквітати. Таке завдання ставить перед своєю командою голова територіальної громади Володимир Струк. Про це у своїх вітаннях сказали заступник міського голови Наталя Макогон, староста села Сергій Коваленко.

- З 1988 року я приїхав у Новокраснянку і з тих пір живу з вами. На щастя, я застав ті роки, коли в нашому селі були ще повні ставки риби, у сараях відгодовувалися тисячі голів худоби, у пташниках вирощувалася птиця, працювали свої млин, хлібопекарня, олійниця. Ми були дуже заможні! На жаль, за останні роки ми розгубили це багатство. Але наш мер Володимир Струк ставить завдання відробити колишню потужність і трудову славу села. У нас великі плани, є потенційні інвестори, щоб і тваринництво відродити, і рибоводну галузь, і соціальну сферу підняти на якісно новий рівень. Я радий, що нас так багато, он повен зал зібрався! Ото ж, великим гуртом, громадою ми зможемо багато досягти, - звернувся до селян староста Сергій Коваленко.

Присутніх також привітали депутат міської ради Тетяна Коваленко, староста сіл Червонопопівки і Житлівки Віктор Ляленнко, голова ветеранської організації Тамара Скакаліна.

Як годиться, в день народження села, згадали усіх шанованих його жителів. Грамотами нагородили велику групу учнів за участь у конкурсі малюнків і поробок "Моє село".

За плідну багаторічну працю в сфері освіти подяки отримали Тетяна Миколаївна Коваленко, Людмила Володимирівна Мирошникова, Ніна Миколаївна Чернявська.

Вшанували жителів, які відсвяткували 90-річний ювілей: Раїсу Гаврилівну Тарасову, Ганну Яківну Тимоніну, Поліну Яківну Старикову, Василя Прокоповича Воробйова, Раїсу Іванівну Старикову.

Немає такої хати в селі, в якій би не побувала відданий своїй праці фельдшер, почесний житель Новокраснянки Катерина Миколаївна Сарматова. А прийняла її естафетута надає медичні послуги мешканцям села Олена Миколаївна Зубкова. Низький уклін цим жінкам!

У сучасній родині, як правило, зростає одна-дві дитини. А у Новокраснянці аж чотири матері героїні: Людмила Миколаївна Цуркан, Галина Юріївна Миронець, Надія Василівна Соломֹ’яна, Ганна Сергіївна Титаренко. Шана і слава нашим матерям! Глибоку повагу було висловлено зі сцени листоноші Любов Федотівні Подройко, шахтарю Миколі Іллічу Асєєву, лісівнику Віктору Миколайовичу Лебідю.

Почесними грамотами були нагороджені люди, які все життя працювали на землі, піднімали колгосп під керівництвом Миколи Івановича Солом’яного: Валентина Іванівна Давиденко, Олександра Григорівна Колодочка,

Лідія Олександрівна Кривенко, Микола Вікторович Кривенко, Тетяна Андріївна Кущ, Віктор Іванович Дребенніков, Павло Володимирович Воронцов, Роман Габдулхатович Рахматулін, Микола Михайлович Ковтун.

Славне село і династіями аграріїв. Від батька до сина передавалася любов до сільськогосподарської праці в родині Костянтина Володимировича Куща,

Віталія Івановича Ліхачова.

Отримали нагороди за кращий благоустрій своїх подвір’їв Раїса Василівна Ковтун, Світлана Романівна Білоконь, Надія Петрівна Кислюкова.

У номінації «соціальна сфера села» були нагороджені Ольга Володимирівна Євдокимова та Тамара Павлівна Скакаліна.

Цікавий концерт для односельчан підготували працівники клубу і учасники художньої самодіяльності. Завітали на свято і гості з Кремінної. Для селян з задоволенням співали артисти Кремінського будинку культури.

За змістовне свято жителі вдячні голові Кремінської громади Володимиру Струку, старості села Сергію Коваленку керівникам сільгосппідприємств Сергію Солом'яному, Михайлу Миронцю,Михайлу Козелько, підприємцям Ірині Ковтун, Валерії Бродовій, Тетяні Зеленській.

Це були чудові іменини!

(А після свята відвідали ювілярів, які не могли бути присутніми на концерті)

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:05
324
Немає коментарів. Ваш буде першим!