У Кремінській міськраді розповіли, що збудовано і що збудується найближчим часом у громаді

У Кремінській міськраді розповіли, що збудовано і що збудується найближчим часом у громаді

У Кремінській міськраді розповіли, що збудовано і що збудується найближчим часом у громаді

Наш кореспондент зустрілася з начальником відділу будівництва міської ради Віталієм Дмитровичем Цурканом і попросила розповісти, що збудовано, що будується у громаді.

- З початку року у Кремінській громаді багато зроблено в плані будівництва. Іще більше планів маємо на завтра.

Для того, щоб почати будувати – необхідні проекти, які коштують немало і на це завжди не вистачає коштів.Та головне, що ми зрушили з місця і вже підготували багато проектів, щоб у наступному році розпочати активну фазу будівництва в громаді.

Що маємо на сьогодні? Капітально відремонтовано адміністративну будівлю з котельнею на вулиці Чайковського, 3. Днями в це приміщення перейдуть працівників міськради з відділів будівництва і архітектури, житлово-комунального та економічного.

На проспекті Дружби, 14 завершується ремонт приміщення для опорного пункту поліцейських офіцерів громади. Там розміститься і охоронне агентство з поліцейськими, яке, рішенням сесії, створено для охорони порядку в місті.

У ліцеях №3 і 4 відремонтовані їдальні.

Завершується капітальний ремонт Червонопопівського фельдшерського пункту.

На перехресті вулиць Титова і Центральна, в районі ліцею №2, вже встановили світлофор. Наразі завершено розробку робочого проекту на будівництво світлофорного об’єкту на перехресті вулиці Банкова та площа Красна (проведено процедуру тендерних закупівель, підписано договір на початок будівельних робіт).

Великий обсяг робіт виконано по ямковому ремонту доріг. Зокрема, по вулицях Лиманській, Слобожанській, Центральній, Горького, Кооперативній, Банковій, Полнова, Шевченка. Розробляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт автодоріг по вулицях Полнова та Хвойній. Це буде великий і дороговартісний проект з урахуванням універсального дизайну: освітлення, тротуари, велодоріжки.

Тривають ремонтні роботи у дитсадку «Катруся». До речі, нам доводиться переробляти дах, який був відремонтований за минулої каденції керівників, але який виконано з порушеннями, тому дах «просів», не витримавши навіть гарантійного строку. Компанія НЕФКО, що займається ремонтом садка, погодилася переробити дах. До того ж, ми запланували там і встановлення сонячних батарей.

НЕФКО виконає і освітлення по місту на 250 тисяч євро.

15 відсотків фінансування з міського бюджету вкладаємо і в дитячий садочок «Малятко», де виконується ремонт за Президентською програмою «Велике будівництво».

Слід сказати, що бюджет на 2021 рік був закладений попередньою каденцією, тому ми «протягиваем ножки по одежке». А вже на наступний рік самі будемо планувати, що нам треба зробити в першу чергу. Тож у найближчих планах – і будівництво туалету в районі центрального проспекту; і облаштування сучасної міської бані (яку один день на тиждень пенсіонери зможуть відвідувати безкоштовно); і реконструкція бульвару Дружби з історичною бруківкою, яка тут колись була.

Розроблено документацію робочого проекту на об’єкт «Капітальний ремонт знаку «Я люблю Кремінну» на площі Красній, який матиме естетичний вигляд, зі світловим ефектом та проект скверу відпочинку в українському стилі в районі клубу Першої шахти.

Готуємо великий проект по будівництву очисних споруд.

На сьогодні найбільшою необхідністю для міста є техніка, бо мітлами і лопатами порядку не наведеш. Потрібні якісні машини-пилесоси, нові трактори.На наступний рік запланували придбати три сучасних машини для прибирання.

Вже готова документація на реконструкцію приміщення колишнього дитсадка «Івушка», на що заплановано близько 500 тисяч євро з державного фонду регіонального розвитку. У відремонтованому приміщенні розміститься ЦНАП, громадські організації.

Виділено 600 тисяч гривень на розробку проектів по ремонту приміщень в санаторії «Озерний». Найближчим часом будуть виготовлені проекти на ремонт діагностичного центру, їдальні, клубу і двох житлових корпусів. Початок покладено. Але потрібні величезні кошти на ремонтні роботи, яких у громаді, звісно, недостатньо. Тому міський голова Володимир Струк зустрічається з різними ймовірними інвесторами, знаходить шляхи вирішення цього питання на партнерських умовах. Зокрема, на стадіоні «Олімп», в рамках Президентської програми «Велике будівництво», наразі зводиться критий легкоатлетичний манеж, який буденайкращим в Україні. До нас на тренування приїздитимуть взимку легкоатлети з усієї України, яких треба буде десь розміщати, надавати їм послуги з реабілітації, обстеження. То ж санаторій в цьому плані дуже доречний і необхідний. Заведення такої програми в Кремінну стало можливим завдяки нашим відомим легкоатлетам Ользі і Віктору Бризгіним. До речі, на День фізкультурника, який нещодавно, відзначили, на урочистостях у Києві, до Віктора Бризгіна підійшов Президент Володимир Зеленський, привітав його і сказав: «Я пам’ятаю Вас і вашу Кремінну. Це місто – наше майбутнє».

Що ж, Кремінна – і наше всіх сьогодні і завтра. І нам її розбудовувати!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
22:45
695
Немає коментарів. Ваш буде першим!