Боротьба з корупцією продовжується

Боротьба з корупцією продовжується

Боротьба з корупцією продовжується

Незважаючи на численні попередження про неминучу відповідальність за вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов’язаних з корупцією, продовжують мати місце факти порушення антикорупційного законодавства.

Прокурорами Кремінського відділом Сєвєродонецької окружної прокуратури вживаються заходи щодо притягнення осіб до відповідальності за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, виявлення причин і умов, що сприяли їх вчиненню, а також відшкодування збитків, шкоди, завданих державі внаслідок скоєння таких порушень.

За результатами вжитих заходів, встановлено факти можливого порушення антикорупційного законодавства окремими депутатами колишніх сільських рад Кремінського району, які склали повноваження.

Зазначену інформацію, встановлену прокурорами відділу, спрямовано до Управління стратегічних розслідувань в Луганській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України для вирішення питання щодо складення адміністративних протоколів відносно колишніх депутатів за ч.1 ст.172-6 КУпАП.

І.Барабашев, прокурор Кремінського відділу Сєвєродонецької окружної прокуратури. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:45
127
Немає коментарів. Ваш буде першим!