Увага: у Кремінній діють "віконні" аферисти

Увага: у Кремінній діють "віконні" аферисти

Увага: у Кремінній діють "віконні" аферисти

Під час аналізу скоєння кримінальних правопорушень на території Кремінської громади встановлено, що останнім часом збільшились випадки шахрайств, так званими, «приватними підприємцями», які обіцяють пенсіонерам за дешево встановити пластикові вікна, беруть передоплату та зникають. Про це газеті повідомили у Кремінському відділі прокуратури.

Шахраї діють за наступною схемою: до вас додому приходять молоді люди, які представляються працівниками «віконної фірми» і пропонують поміняти вікна за привабливими цінами. Тут шахраї складно розповідають про акцію компанії на встановлення вікон, зокрема, про знижки для пенсіонерів. Після чого беруть гроші, залишають липові квитанції, договори і назавжди зникають.

Спокусившись на привабливу пропозицію встановити металопластикові вікна зі знижкою, громадяни роблять передоплату представникам «фірми», іноді 100 % оплату. Однак, після отримання коштів шахраї зникають, на телефонні дзвінки не відповідають.

Шановні мешканці громади! Будьте пильні, не замовляйте вікна у не перевірених підприємців (фірм), задавайте представникам фірми багато запитань, договір не укладайте одразу, а зачекайте декілька днів (перевірте всю інформацію, репутацію фірми, поцікавтесь цінами). І завжди пам’ятайте про шахрайські схеми, не сплачуйте одразу всю суму, не спокушайтесь на дешеві пропозиції.

О.Юшко, прокурор Кремінського відділу. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:00
370
Немає коментарів. Ваш буде першим!