Ожили роботи на багатоповерхівці для переселенців, що вже давно планували збудувати у Кремінній

Ожили роботи на багатоповерхівці для переселенців, що вже давно планували збудувати у Кремінній

Ожили роботи на багатоповерхівці для переселенців, що вже давно планували збудувати у Кремінній

Днями ожили роботи на довгобуді по вулиці Центральній, що стояв роками і який у минулому році придбали за 8 мільйонів гривень. З цього приводу заступник міського голови Георгій Дзивульський розповів:

-Замовником будинку виступає управління житлово-комунальногогосподарства Луганської облдержадміністрації. Будівництво розраховано на два роки і ведеться за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Загальна його вартість - 64 мільйони гривень. Співфінансування здійснює облдержадміністрація. З міського бюджету кошти не залучатимуться.

  • Буде два окремих чотириповерхових корпуси на 48 квартир. У нинішньому році планується завершити роботи на існуючому довгобуді (вигнати поверхи, утеплити, звести дах і виконати оздоблювальні роботи) та закласти фундамент другого корпусу.
  • Будинок призначається для вимушено переміщених осіб, які працюють у нашому місті. Таких у Кремінній близько 50 осіб. Але це житло їм надаватиметься не на постійній основі, а на певний період, поки людина не визначиться і не придбає свого. Приватизувати його не можна.

Що в найближчих планах?

  • -Підготували проект по реконструкції очисних споруд та по системі водопостачання і подали документи на Європейський інвестиційний банк (ЄІБ). Що плануємо зробити? Реставрувати 10 свердловин, 34 кілометри розвідних мереж по місту (раніше було виконано реконструкцію центральних магістралей) і прокласти трубу до Володінського забору з тим, щоб можна було подавати воду до Рубіжного.
  • Ще подали пакет документів по реконструкції приміщення колишнього дитсадка «Івушка», який планується облаштувати під ЦНАП, та три проекти по санаторію «Озерному» - ремонт двох корпусів, їдальні і клубу.
  • Продовжуємо співпрацю з компанією НЕФКО, яка займається реконструкцією дитячого садка «Катюша» в напрямку енергозбереження. Роботи вже виконані на 70 відсотків. Це утеплення, заміна опалення, покрівлі, вікон та освітлення. 
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:10
504
Немає коментарів. Ваш буде першим!