Заступник міського голови Сергій Сафо відповів на запитання мешканців Червонопопівки

Заступник міського голови Сергій Сафо відповів на запитання мешканців Червонопопівки

Заступник міського голови Сергій Сафо відповів на запитання мешканців Червонопопівки

Днями до жителів Червонопопівки завітали посадовці та спеціалісти Кремінської міської ради. Така зустріч з селянами важлива напередодні звітів міського голови перед громадськістю, які незабаром відбудуться у старостинських округах. Що зроблено з початку каденції нинішнього депутатського корпусу? Які плани і перспективи щодо подальшого розвитку громади?, — ці питання обговорюватимуться на звітах.

Того дня до селян звернувся заступник міського голови Сергій Сафо і попросив розповісти, що наразі хвилює людей.

Першим болючим питанням було:

  • -Як працюватиме пошта?

С.Сафо:

- Зараз вивчається обсяг передплатних видань, пенсій, поштових операцій і на сесії міської ради буде прийнято рішення про функціонування пересувного поштового відділення. Тобто, оператор буде на автотранспорті їздити по вулицях села і доставляти передплатні видання, пенсії, в тому числі і до мало мобільних громадян.

Доставка газет здійснюватиметься щотижня аби жителі села не були позбавлені доступу до інформації.

Ми зацікавлені в тому, щоб ви отримували свіжу і правдиву інформацію.

  • -А як бути з комунальними платежами?
  • С.Сафо:
  • - У приміщенні сільради буде створено кабінет комунального обслуговування, де люди зможуть здійснювати платежі за електроенергію, газ тощо. То ж їздити до Кремінної за цими послугами не потрібно.
  • Інше питання, що існує проблема неправомірності оплати за електроенергію. Опори – нічийні, дроти – нічийні, а в собівартості електроенергії вони враховані. Міський голова наразі буде вирішувати це питання.
  • Те ж саме стосується і газу, який іде по трубах, які ви самі купували і встановлювали, а з вас тепер беруть гроші за транспортування.
  • -Що робити з покинутими будинками, які обросли чагарниками, бур’янами і створюють пожежну небезпеку для прилеглих домогосподарств?

С.Сафо:

- Зараз ми проводимо інвентаризацію таких будинків. Безгоспні споруди перейдуть у комунальну власність і за ними доглядатимуть відповідні служби. Такої занедбаності в селі не повинно бути.

Багато питань у селян було стосовно постачання газу і електроенергії.

Сергій Сафо сказав, що з цього приводу у жовтні буде проведено окремі збори з представниками цих служб.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:50
467
Немає коментарів. Ваш буде першим!