Катерина Безгинська привітала першокурсників Кадетського корпусу імені героїв Молодої гвардії

Катерина Безгинська привітала першокурсників Кадетського корпусу імені героїв Молодої гвардії

Катерина Безгинська привітала першокурсників Кадетського корпусу імені героїв Молодої гвардії

Заступниця голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська взяла участь у святкових заходах до Дня знань у Луганському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». Про це йдеться на сайті Луганської ОДА.

«Щиро вітаю усіх з Днем знань та початком нового навчального року! Хочу звернутися до вас, першокурсники: ви маєте за честь навчатися в одному з найкращих закладів Луганської області, у єдиному закладі військового спрямування. Для вас все тільки розпочинається, а для випускників це – останній рік, але це хвилюючий та радісний момент для всіх. У ліцеї створені всі умови для успішного навчання, для занять з військової та фізичної підготовки, для комфортного проживання. Хочу всім побажати, щоб навчальний рік пройшов в офлайні, а не в онлайні, а для цього бажаю здоров’я. Викладачам – матеріального та морального задоволення від своєї праці. Батькам – терпіння і гордості за своїх дітей», – привітала вона курсантів.

На захід завітали Командувач Операцією об`єднаних сил, генерал-лейтенант Олександр Павлюк, а також офіцери штабу командування ООС, батьки та мешканці Кремінщини.

«Вітаю з отриманням ваших перших погонів, які ви будете носити з честю і залишите на згадку, коли станете офіцерами, генералами. У кожного з вас свій шлях, вам його обирати. Але перший крок ви зробили, дуже важливий у вашому житті. Ви – майбутнє нашої країни. А Україні потрібні люди, які вірять, не бояться та беруть на себе відповідальність. Тож ми знаємо, кому передати зброю для подальшого захисту», – сказав Олександр Павлюк.
Представники ООС подарували ліцеїстам літературу, зокрема підручники з історії України.
З напутнім словом виступив начальник ліцею бригадний генерал Валерій Ємбаков: «Від щирого серця вітаю вас, хлопці! Впевнений, що за два роки ви будете отримувати курсантські погони, за шість-сім – лейтенантські. Ви зробили вірний вибір. Всім наснаги!»

Він розповів про досягнення випускників ліцею, які тепер отримують освіту у вищих закладах України та Європи, та нагадав про дружні відносини з Львівщиною.

Так, двоє випускників ліцею сьогодні вже курсанти другого курсу Львівської академії сухопутних військ. А їх старший побратим за два тижні їде навчатися, як найкращий випускник свого потоку, до Королівського Коледжу Збройних сил Великобританії.
Валерій Ємбаков нагадав, що сім хлопців з Луганщини тиждень тому поїхали на Львівщину, а сім хлопців з Львівщини – ліцеїстів братнього ліцею імені Героїв Крут завітали на Луганщину, і 23 серпня на День Державного прапору ліцеїст львівського ліцею Михайлоша Мазунов – син загиблого героя, піднімав з головою облдержадміністрації Сергієм Гайдаєм прапор так само як наш Вячеслав Денисенко піднімав прапор з керівництвом облдержадміністрації у Львові.
Тож сьогодні 112 юнаків-першокурсників з усіх міст та районів Луганщини отримали свої перші ліцейські погони.
Також у цей день Катерина Безгинська перевірила хід виконання ремонтних робіт, будівництва залу спортивної гімнастики та реконструкції тренажерного залу фізкультурного центру «Олімп» у Кремінній, що відбувається у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
07:40
248
Немає коментарів. Ваш буде першим!