У школярів Кремінської громади розпочався новий навчальний рік

У школярів Кремінської громади розпочався новий навчальний рік

У школярів Кремінської громади розпочався новий навчальний рік

Сьогодні вся країна відзначила День знань. Новий навчальний рік розпочався і у закладах освіти Кремінської громади. Загальна кількість учнів шкіл громади у цьому навчальному році – 2173 дитини, перший дзвоник почули 222 першачки. 

На святкові лінійки з привітаннями і подарунками завітали представники влади. Зокрема, Креміньский міський голова особисто відвідав ліцей №2.

Заступник міського голови Сергій Сафо побував у «четвертому» ліцеї.

На відео - як першачки, на самокатах, буквально «увірвалися» у нове, доросле шкільне життя. 

Начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Олексій Удовенко завітав до учнів ліцею №5.

Перші уроки школярів були присвячені 30-річчю Незалежності України.

Як розповів Олексій Удовенко, з 1 січня 2021 року у громаді діють 6 закладів загальної середньої освіти. Один із них, ліцей №1 – опорний, до його складу входить філія «Житлівська гімназія». 

Мережа дошкільної освіти складається з 6-ти закладів і 2-ох дошкільних підрозділів у закладах загальної середньої освіти. У сільській місцевості працюють 2 дитячих садочки, де виховуються 50 діточок.

Підвезенням шкільними автобусами забезпечено 120 учнів та 23 педагогічних працівники.

Учні початкової школи та учні пільгових категорій харчуються безкоштовно. Уперше, за рішенням міської ради, безкоштовним гарячим харчуванням були забезпечені учні 5-11 класів та вихованці, що мають статус дитини, постраждалої від воєнних дій та збройних конфліктів.

Для впровадження системи безпечного харчування НАССР у ліцеях №1 та №4 завершуються ремонтні роботи харчоблоків на загальну суму 2341450 грн., придбано новий столовий посуд для ЗДО на суму 15500 грн., для ЗЗСО – 82880 грн.

Наша громада продовжує працювати над створенням Нової української школи. У 2021 році на придбання сучасних меблів для НУШ виділено субвенції 24 856 грн., комп’ютерного обладнання – 135 137 грн., дидактичних засобів навчання – 14 279 грн. Наразі тривають тендерні закупівлі.

У травні 2021 року розпочався капітальний ремонт дитячого садочка «Малятко» за програмою Президента України «Велике будівництво». Наразі тривають роботи, які планується закінчити до кінця жовтня поточного року.

Початок нового навчального року ставить перед освітянами громади нові виклики. На сьогодні складається Програма розвитку освіти Кремінської міської ради на 2022 рік. Головне завдання – продовжити позитивні тенденції розвитку освіти у громаді. Тож у добру путь!

 (Перший дзвоник у ліцеї №1)

(Перший дзвоник у ліцеї №3)

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:45
573
Немає коментарів. Ваш буде першим!