У Кремінній традиційно вшанували шахтарську працю

У Кремінній традиційно вшанували шахтарську працю

У Кремінній традиційно вшанували шахтарську працю

Традиційно в останню неділю серпня відзначається День шахтаря – це радість спогадів трудових буднів шахтаря, приклад справжньої чоловічої дружби і щоденного подвигу, а також день, коли ми згадуємо тих, хто не повернувся після шахтарської зміни.

Як відзначили цей день у Кремінській громаді — розповіли на сайті Кремінської міської ради. 

Кремінська громада зібралась біля пам’ятника шахтарям щоб привітати представників цієї тяжкої, мужньої професії. Лунали пісні і добрі слова вдячності за важку і корисну працю кожного шахтаря, за їх неоціненний внесок у розвиток економіки держави. Зі словами привітання виступили Кремінський міський голова Володимир Струк та народний артист України Павло Зібров.

Також своїх колег-шахтарів привітали заступник голови територіального комітету профспілки Лисичанськвугілля, голова ради Ветеранів міста Новодружеськ Передерій Володимир Павлович та голова міської шахтарської організації Підстепний Володимир Олександрович. Від щирого серця зичили шахтарям та їх родинам здоров’я, добробуту, родинного тепла та затишку.

Святкування продовжилось в кафе «Апельсин», де зібралось більше 200 чоловік. Міський голова Володимир Струк за давньою традицією частував шахтарів кулішом власного приготування. Лунали святкові тости, пісні та дружні розмови великої шахтарської родини. Слова вдячності за шанування традицій та увагу до шахтарського товариства лунали на адресу Кремінського міського голови від шахтарів, а міський голова в свою чергу пообіцяв їм свою підтримку та допомогу.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:40
217
Немає коментарів. Ваш буде першим!