Кремінна гучно відсвяткувала свій День народження!

Кремінна гучно відсвяткувала свій День народження!

Кремінна гучно відсвяткувала свій День народження!

Вчора, 28 серпня, креміняни відзначили День міста. На центральній площі уже вдень почали збиратися люди. Адже святкова програма була цікавою і насиченою: спортивні змагання, фотовиставка, виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва, бджолярі зі своєю продукцією, «Феєрія кавуна», свято пива, святкова торгівля, а для наймолодших – ігрові локації та дитячі атракціони. Тож ближче до вечора на площі Красній вже була маса народу!

О 19.00 розпочалася урочиста частина свята. Привітати кремінян прийшли голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко, голова районної ради Володимир Прокопенко і Кремінський міський голова Володимир Струк. Вручалися подарунки і нагороди, грамотами від районної і міської влад були нагороджені найактивніші, найталановитіші, найпрацьовитіші мешканці громади. А їх у нас дуже багато! Кремінна завжди славилася людьми працьовитими і активними, щирими і привітними. Також на сцену вийшли переможці конкурсів, оголошених міською радою:"Моє улюблене місце в Кремінній", "Кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектора". Привітали новостворену молоду родину. Тож урочиста частина з врученням відзнак була доволі тривалою.

Голова громади Володимир Струк у привітальному слові звернувся до мешканців міста:

«Дорогі креміняни! Коли хтось каже, що я не люблю свою країну, свою Кремінну – не вірте їм! Як я можу не любити місто, де працювали мої батько і мати? Чи можу я не любити батьків?!.. Я ціную і буду завжди всім серцем любити Кремінну! Повірте мені, я все зроблю, щоб наша Кремінщина була найкращою, найбагатшою, найперспективнішою! І ми, разом з нашими депутатами, вже багато чого зробили для цього. Попереду у Кремінної щасливе майбутнє. Зі святом вас!»

«Родзинкою» вечора став музичний виступ народного артиста України Павла Зіброва, якого на День народження міста запросив Володимир Струк. На зіркового гостя всі чекали з нетерпінням. Тому були і танці, і співи, і багато посмішок! 

Завершився концерт пінною дискотекою.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:10
343
Немає коментарів. Ваш буде першим!