Дитинство - час для творчості: художня школа запрошує на навчання!

Дитинство - час для творчості: художня школа запрошує на навчання!

Дитинство - час для творчості: художня школа запрошує на навчання!
Дитинство - час для творчості: художня школа запрошує на навчання! 0

Малювання здається найприроднішою дією будь-якої людини. Поряд з іншими творчими видами діяльності, малювання та живопис, ліплення та конструювання розвивають інтелект дитини, роблять її більш гармонійною і духовною особистістю, допомагають вирости творчою людиною.

КЗ «Кремінська художня школа» вже сорок років дає можливість для розвитку творчих здібностей дітей, які бажають навчитися малювати. Це єдиний освітній заклад подібного типу у Кремінській громаді, що обумовлює актуальність школи в якості центру художньо-естетичної освіти і виховання.

Діяльність педагогічного колективу школи спрямована на розвиток творчого потенціалу особистості учнів, створення сприятливих умов для навчання і виховання творчо обдарованих дітей.

Школа реалізує базовий рівень освіти за художньо-естетичним профілем, забезпечуючи безперервність освіти із збереженням спадкоємних зв'язків між усіма ступенями. Послідовність у навчанні малювання - один з принципів, на якому побудована навчальна програма в художній школі. Курс навчання включає в себе теоретичне і практичне вивчення образотворчої грамоти в різних матеріалах, поступове оволодіння якої досягається поетапним набуттям знань і навичок за принципом «від простого до складного». Дітей вчать рисунку і живопису, основам композиції та скульптури, знайомлять з історією мистецтв.

Учні школи під керівництвом художників-педагогів щорічно беруть участь у численних виставках різних рівнів, є лауреатами та дипломантами міжнародних, всеукраїнських, обласних і районних виставок - конкурсів дитячої творчості. Твори юних художників побували не тільки в багатьох містах України, але і за кордоном.

Так, у 2020-2021 навчальному році учні школи для участі у 30 конкурсах різних рівнів (7 міжнародних, 9 всеукраїнських, 9 обласних, 3 регіональні, 2 міських) відправили 367 робіт. Та за результатами конкурсів посіли 64 призових місця (І — 25, ІІ — 18, ІІІ — 17, дипломант - 4).

Роботи учнів та викладачів школи протягом навчального року взяли участь у 58 виставках різних рівнів: 9 - обласний, 6 - районний/міський, 42 - шкільний рівні.

Головними завданнями своєї діяльності КЗ «Кремінська ХШ» вважає загальне художньо-естетичне виховання учнів, навчання практичним навичкам з образотворчої грамоти, підготовку найбільш обдарованих з них до вступу у середні та вищі навчальні заклади культури і мистецтва. Так, у серпні 2021 року наші випускники готуються стати студентами мистецьких ВНЗ.

Наша школа має чудове майбутнє. А з сьогоденням запрошуємо вас познайомитися в наших стінах!

У вересні 2021 року КЗ «Кремінська художня школа» відкриває свої двері для нових учнів, продовжує роботу з набору учнів та розпочинає новий навчальний рік.

Також з вересня 2021 року в школі працює група для дорослих, де вас навчать основам образотворчого мистецтва.

Любов до малювання є у кожного. І якщо ви або ваш малюк захоплюється малюванням, то варто замислитися над необхідністю розвивати творчі здібності. Для цього досить прийти навчатися у наш навчальний заклад, де можна одержати професійну художню освіту.

Приходьте до нас вчитися! Ми раді вам и вашим дітям!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:37
241
Немає коментарів. Ваш буде першим!