Віталій Білозер – дворазовий призер Чемпіонату світу!

Віталій Білозер – дворазовий призер Чемпіонату світу!

Віталій Білозер – дворазовий призер Чемпіонату світу!

На командному Чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед спортивних клубів, який відбувся у місті Урмія Ісламської Республіки Іран з 27 по 30 липня, успішно виступив наш представник Віталій Білозер, який вже повернувся на батьківщину. 

Про це газеті розповів Олександр Кузьменко, директор Кремінської ДЮСШ.

Громада вітає нашого спортсмена-паурліфтера Віталія Білозера з таким результативним виступом у складі команди, яка представляла Україну! Кремінський спортсмен, майстер спорту міжнародного класу Віталій Білозер (тренери Андрій Урбан та Володимир Дубовий)виборов ІІІ місце у особистому заліку та став срібним призером змагань у командному заліку!

Участь Віталія Білозера у змаганнях стала можливою завдяки фінансовій підтримці міського голови Володимира Струка та приватних підприємців і меценатів: Дмитра Новікова, Валерія Каута, Юрія Іщенка, Дмитра Скіри та Андрія Чеботаря. Завдяки спільним зусиллям були вирішені всі питання стосовно акредитації, перельотів, тестів та проживання нашого спортсмена на цих відповідальних міжнародних змаганнях.

Щиро дякуємо вам за надану допомогу, яка разом з наполегливою працею спортсмена і тренерів довела, що спортсмени громади гідно виступають на Всеукраїнському та міжнародному рівні.

 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:05
359
Немає коментарів. Ваш буде першим!