Сьогодні Національний корпус влаштував акцію протесту біля будівлі міської ради. Відео

Сьогодні Національний корпус влаштував акцію протесту біля будівлі міської ради. Відео

Сьогодні Національний корпус влаштував акцію протесту біля будівлі міської ради. Відео

Поки в сесійній залі вирішувалися звичні буденні проблеми життєдіяльності громади, перед фасадом міськради вирували пристрасті, нехарактерні для нашого міста.

Сюди прийшли агресивно налаштовані молодчики з Національного корпусу, які намагалися спровокувати працівників міськради і інших присутніх на сутички і безпорядки. Вони ображали посадовців міської ради, безпідставно звинувачували їх у сепаратизмі і приналежності до «русского мира», поводили себе нахабно і з викликом. А насамкінець ще й підпалили факели і скандували «Чемодан, вокзал, ЛНР!», «Ганьба!», «Слава Україні – Героям слава». Причому, весь їхній речитатив проводився російською мовою і з «великою любов’ю» до України.

«Це, як мінімум, було некоректно – приходити на сесію і залякувати депутатів, яких обрала громада. Якщо потрібно, вся громада піде їх захищати, разом зі мною», – прокоментував акцію протесту Володимир Струк.

А одним з приводів для протестів стало будівництво сміттєпереробного заводу у місті, який, нібито, буде забруднювати атмосферу і шкодитиме екології навколишнього середовища. 

На сесії міської ради виступила представниця від громадськості і донесла думку деяких мешканців Кремінної, які проти будівництва сміттєпереробного заводу саме в межах міста.

На що Володимир Струк відповів:

– Я вам скажу, там знаходиться терикон, і кращого місця для заводу немає. Завод з переробки сміття – це чиста, екологічна споруда, яка не продукуватиме жодних викидів. Там буде невелика теплова електростанція, яка подаватиме електроенергію школам, дитсадкам, лікарням. Ми самі собі зароблятимемо гроші. Просто тут ніхто не стикався з такими масштабами проекту, й тому така реакція. Але сьогодні повсюдно впроваджуються новітні технології, світ іде вперед. Нам треба очищати нашу планету! То ж вірте мені і не піддавайтеся на провокації! Якщо хочете знати, чим ми займаємося – дивіться прямі трансляції сесій міської ради. Ми прийшли у громаду зовсім не для того, щоб наживатися або руйнувати щось. Мені це не потрібно. Я буду служити вам і працювати на благо! Ми все зробимо – і очисні споруди побудуємо, і завод, і сміттєзвалище закриємо, і дороги збудуємо, і житло, і нові робочі місця створимо. Більш того, ми вже зробили багато - придбали санаторій «Озерний», знизили тарифи на воду, встановили у місті світлофори (до речі, незабаром вони з’являться і на вулиці Банковій). І ще багато всього попереду. Отже, громада житиме, процвітатиме, зароблятиме. І ніякі провокації не зупинять нас!
Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:55
3276
Немає коментарів. Ваш буде першим!