Свято Олімпійського прапора відбулося у Кремінній

Свято Олімпійського прапора відбулося у Кремінній

Свято Олімпійського прапора відбулося у Кремінній

23 липня на стадіоні «Олімп» відбулося Свято Олімпійського прапора, яке сьогодні святкує вся країна. В цей день в усіх куточках нашої держави, на честь відкриття 32-их Олімпійських ігор в Токіо, підіймається Олімпійський прапор.

Олімпійські ігри в Токіо триватимуть до 8 серпня. Україну представлятимуть 157 атлетів-олімпійців, виступатиме країна в 25-ти видах спорту. У складі збірної команди України є представники і Луганської області. Луганщина взагалі славиться своїми олімпійцями. Серед спортсменів Луганщини на цьогорічних Олімпійських іграх – Євген Юдинков (спортивна гімнастика), Олексій Середа, Анна Письменська і Олег Колодій (стрибки у воду).

На заході були присутні почесні гості і організатори цього свята - голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай, начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов, голова Сєвєродонецької райдержадміністрації Роман Власенко, голова Сєвєродонецької райради Володимир Прокопенко, голова Луганського обласного відділення НОК України Віктор Острєцов, триразова Олімпійська чемпіонка, рекордсменка світу Ольга Бризгіна, Олімпійський чемпіон Віктор Бризгін, бронзова призерка Олімпійських ігор з велоспорту Ірина Янович, учасниця Олімпійських ігор 1972 року Ніна Біла.

Парад відкрили підняттям Олімпійського прапора. 

Губернатор області Сергій Гайдай у вітальному слові сказав: 

«Дехто заздрить мені, що я займаю посаду керівника області. А я заздрю вам, дорогі спортсмени, тому що у вас попереду – величезні шанси! І коли хтось каже «мені важко», я відразу у приклад ставлю спортсменів. Бо щоб сягнути у спорті якихось висот, дійти до мети, то треба шалено працювати! І не можна втомлюватися чи розслаблятися ні на мить, бо тоді роки тренувань сходять нанівець. Нехай ваші цілі втілюються у життя! А ми зробимо все можливе і неможливе, щоб ваші тренування були комфортними!»

У кінці заходу відбувся флешмоб – всі разом виконали олімпійську зарядку. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:55
549
Немає коментарів. Ваш буде першим!