У Кремінській громаді жнива-2021 – у розпалі!

У Кремінській громаді жнива-2021 – у розпалі!

У Кремінській громаді жнива-2021 – у розпалі!

У Кремінській громаді жнива-2021 – у розпалі. Всього аграріям необхідно зібрати ранніх зернових культур з площі 4323,95 гектара. Станом на 21 липня було зібрано врожаю з площі 1669,25 гектара або 38,6 відсотка від загального обсягу.

Ужинок нинішнього року радує аграріїв. Наразі в середньому вони збирають 40 центнерів зерна з гектара.

Найбільші господарства громади «Стимул-777» (О. Загребний), «СКС-Агро» (М. Піддубний) та СТОВ «Краснянське» (А. Сиротюк) одержують, відповідно, 41, 60 і 38 центнерів з гектара ранніх зернових.

Причому, збирання проходить високопродуктивною технікою, комбайнами Джон Дір, Нью Холанд, Кейс, Клаас, що значно полегшує роботу комбайнерів у таку спекотну погоду. Ті часи, коли на вулиці було плюс 35 градусів, а в кабіні «Ниви» – всі 60 – давно вже минули. Тепер «Ниву» можна зустріти хіба що в маленьких одноосібних господарствах.

Отож земля дала можливість піднятися на ноги тим, хто її обробляє.

– Настав час подумати сьогодні й про тих, хто є власником цієї землі, – говорить заступник міського голови Сергій Сафо. – У нас гостро стоять питання облаштування соціальної сфери: ремонту клубів, ФАПів, доріг, придбання транспорту, техніки для благоустрою. Для бюджету громади це непідйомне завдання. Тож свій внесок у розвиток громади повинні вкладати господар- ства, які працюють на цій землі і одержують з неї прибутки. Як робили в свій час колгоспи, що будували в селі і клуби, і школи, і дитсадки, і амбулаторії з магазинами та їдальнями.

Гарний врожай повинен стати запорукою добробуту нашої Кремінської територіальної громади.

Що ж, жнива продовжуються. Гарної вам днини, хлібороби! Хай все зерно з поля надійно буде збережено в коморах!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:00
206
Немає коментарів. Ваш буде першим!