Все майно тепер у громаді

Все майно тепер у громаді

Все майно тепер у громаді

19 липня, під керівництвом голови Володимира Прокопенка, відбулася позачергова сьома сесія Сєвєродонецької районної ради.

У сесії взяли участь 30 депутатів з 53-х.

На порядок денний було винесено 31 питання.

Зокрема, депутати затвердили районні програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2025 роки; національно-патріотичного виховання дітей та молоді; розвитку цивільного захисту району на 2021-2024 роки;програму проведення культурно-масових заходів Сєвєродонецького району на 2021-2023 роки тощо.

Головні ж питання, розгляду яких чекала громадськість більш ніж півроку, стосувалися передачі майна з районів у комунальну власність громад. Бо без цього неможливо було організувати повноцінну роботу окремих підприємств і установ.

Отож, депутати одноголосно підтримали рішення про передачу у комунальну власність Кремінської територіальної громади (в особі Кремінської міської ради) майно (майнові права) комунальної установи «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Мрія», комунального підприємства «Креміннатеплокомуненерго», комунального підприємства «Кремінське районне бюро технічної інвентаризації», оздоровчого туристичного центру «Лісова казка» та будівлю редакції газети «Кремінщина».

Присутній на сесії заступник голови Кремінської територіальної громади Сергій Сафо подякував депутатам за таке зважене і доленосне рішення. Адже передача майна в громаду відкриває можливості для стабільної роботи того ж «Теплокомуненерго» в період опалювального сезону; діяльність бюро технічної інвентаризації вкрай важлива для виконання програми енергоефективності ОСББ; а наші здравниці (і дитяча «Мрія», і туристичний центр «Лісова казка») є невід’ємною часткою бренду громади – оздоровчо-туристичного - , який відроджується і буде розвиватися, дякуючи голові Володимиру Струку.

Своїм рішенням депутати також створили робочу групу з розробки проєкту герба та прапора Сєвєродонецького району Луганської області.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:20
463
Немає коментарів. Ваш буде першим!