Наразі встановився підвищений рівень пожежної небезпеки. Які заходи вживаються?

Наразі встановився підвищений рівень пожежної небезпеки. Які заходи вживаються?

Наразі встановився підвищений рівень пожежної небезпеки. Які заходи вживаються?

Коментує Сергій Сафо, заступник міського голови:

- Днями, на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку очолює заступник міського голови Георгій Дзивульський, були розглянуті всі питання, щодо підсилення пожежної безпеки. Затвердили план основних заходів цивільного захисту Кремінської громади на поточний рік; ухвалили питання про запобігання виникнення пожеж і загибелі людей на них; про невідкладні заходи пожежної безпеки в період збирання, зберігання та переробки врожаю тощо.

Мова йшла і про участь у цих заходах кожного жителя, і особливо тих, що живуть поблизу лісового масиву.

Разом з працівниками лісового господарства, службою з надзвичайних ситуацій і водоканалу розроблено план дій. Це і зрошення територій, і оборювання лісового масиву, що підступає до міста. З участю депутатів, створюються оперативні групи і добровільні дружини по контролю за ситуацією у кожному куточку міста.

Ми звертаємося до всіх підприємців, щоб вони біля своїх об’єктів не тільки наводили чистоту і порядок, але й дбали про безпеку, поливали прилеглу територію.

Вже давно назріло питання встановлення додаткових кранів у багатоповерхових будинках, щоб можна було не тільки квітники поливати, але й користатися ними в разі надзвичайної ситуації. Такі ж крани потрібні і на вулицях, які б виконували роль гідрантів. Це треба зробити обов’язково! Екстремальні погодні умови, спека, що з кожним літом прогресує, примушують нас виконати ці заходи невідкладно. Ми не можемо допустити трагедії, подібної тій, що сталася минулого літа поблизу Сєвєродонецька. Так, ми живемо у благодатному куточку, наші Кремінські ліси – це окраса Донбасу. Але вони можуть стати для нас і трагедією, якщо забудемо про пильність, дбайливість і розумний господарський підхід. Пам’ятаймо, що береженого – і Бог береже.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
19:05
198
Немає коментарів. Ваш буде першим!