У Кремінній сьогодні запрацювала цілодобова аптека

У Кремінній сьогодні запрацювала цілодобова аптека

У Кремінній сьогодні запрацювала цілодобова аптека

7 липня у головному корпусі КНП «Кремінська багатопрофільна лікарня» відкрився цілодобовий аптечний пункт «Здоров’я +»

Відсутність аптеки з цілодобовим режимом роботи приносила багато незручностей пацієнтам лікарні. До того ж, коли на початку року припинила функціонування у нічний час центральна аптека «Фармація», то дуже багато жителів Кремінної зверталися до міського голови Володимира Струка, генеральної директорки багатопрофільної лікарні і депутатки міської ради Лариси Кульбач з проханням вирішити це важливе питання. Адже бувають ситуації, коли ліки людям потрібні негайно. А терпіти до ранку в деяких випадках буває небезпечним для життя.

І ось сьогодні нову аптеку відвідали заступник міського голови Сергій Сафо, генеральна директорка лікарні Лариса Кульбач, її заступник Павло Карпенко, генеральний директор КНП «ЦПМ-СД» Володимир Андрійчук.

Вони оглянули асортимент лікарських засобів аптечного пункту, зустрілися з його власником, котрий якраз перевіряв роботу кнопки виклику персоналу.

«Коли з’явилася можливість відкрити на території нашої лікарні аптеку, я відразу поставила умову – кіоск має працювати цілодобово, - каже Лариса Кульбач. – Аптечний пункт відкрився у головному корпусі, де знаходиться реанімація, кардіологічне і неврологічне відділення, хоспіс, хірургія, куди постійно надходять хворі, які потребують інтенсивного лікування. Тому цілодобова аптека була вкрай необхідна. До мене зверталися і громадські організації, і шахтарі, і ветерани. Це питання порушувалося на сесіях міської ради, обговорювалося на планерках. Тож, нарешті, у співпраці з міською радою і депутатським корпусом, нам вдалося його вирішити!»

«Лариса Альфредівна постійно звертала увагу влади на проблему відсутності цілодобової аптеки, і міський голова Володимир Олексійович Струк почув її. Знайшов гідну та досвідчену фірму, яка, до речі, буде доставляти необхідні ліки і в села громади. Тому сільське населення з хронічними захворюваннями буде забезпечено всіма необхідними медикаментами. Не буде здорових мешканців громади – не буде громади. Це наша мета, берегти ваше здоров’я!», - сказав Сергій Сафо.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:50
757
Немає коментарів. Ваш буде першим!