Не допустіть пожеж!

Не допустіть пожеж!

Не допустіть пожеж!

На території України через настання спекотної посушливої погоди встановлено високий та надзвичайно високий клас пожежної небезпеки відповідно. Територія Сєвєродонецького району Луганської області не є виключенням. Для вжиття додаткових заходів щодо протидії пожежам у природних екосистемах Сєвєродонецьке районне управління ГУ ДСНС України уЛуганській області закликає дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.

Шановні громадяни!

Не випалюйте суху рослинність, не розводьте багаття, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється діючим законодавством, та тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Увага! На період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки діють тимчасові обмеження стосовно відвідування населенням лісових масивів та в'їзд до них автотранспортних засобів.

Якщо ви помітили займання, що тільки починається, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум’я та переконатися, що горіння припинилося, інакше вогонь може з’явитися знову. Якщо пожежа досить сильна, і ви не можете здолати її самотужки – якнайшвидше сповістіть рятувальників, зателефонуйте до Служби порятунку за телефоном «101».

В.ЗАМОРЕНИЙ, заступник начальника Сєвєродонецького районного управління ГУ ДСНС України у Луганській області.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:20
160
Немає коментарів. Ваш буде першим!