Посадовці відвідали фермерське господарство "Ірина"

Посадовці відвідали фермерське господарство "Ірина"

Посадовці відвідали фермерське господарство "Ірина"

Представники міської і районної влад завітали на Кремінське фермерське господарство «Ірина», щоб особисто передати його керівнику Юрію Наумчуку грамоти від голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая і голови Кремінської міської ради Володимира Струка.

Юрій Наумчук розпочав свою трудову діяльність у 1986 році. Починав з комбайнера, і вже понад 20 років очолює одне з найкращих, стабільних фермерських господарств Кремінської громади.

«Ірина» займається виробництвом рослинницької та тваринницької продукції. У господарстві фермера – свині, корови, вівці, індики, цесарки, кури, нутрії, кролі. Багатство просто вражає! Так само вражає і трудолюбивість, щирість і простота родини Наумчуків. Завдяки їх закоханості у землю і звичці наполегливо працювати, креміняни мають можливість харчуватися натуральною продукцією.

Заступник Кремінського міського голови Сергій Сафо від імені громади і мера Володимира Струка подякував Юрію Миколайовичу за його труд і побажав, щоб праця фермера завжди була високо оцінена, а його підприємство збагачувалося і розвивалося. Приєдналася до теплих слів побажань і заступник голови Сєвєродонецької РДА Катерина Колесникова. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
20:40
229
Немає коментарів. Ваш буде першим!