Повертаючись до питання асфальтового заводу

Повертаючись до питання асфальтового заводу

Повертаючись до питання асфальтового заводу
  • Шановні жителі міста Кремінна! 

У зв'язку з публікацією в газеті «Кремінщіна» №49-50 від 19.06.20201 року статті «Асфальтовий завод не дает дихати», дозвольте коротко повідомити, що зроблено і що робиться в частині екологічної безпеки роботи асфальтобетонного заводу.

Підприємство «Кремінський Агрошляхбуд» створено в 1967 році. В даний час це вже другий завод, більш сучасний і безпечний за екологічними нормами. Завод встановлений на відстані близько 2-х кілометрів від житлового фонду, тоді як санітарно-захисна зона для першого класу становить 1 кілометр, а АБЗ відноситься саме до першого класу небезпеки.

Ще один важливий момент - це розташування заводу. Він встановлений «згідно з розою вітрів», тобто переважним напрямком вітрів, на схід в бік від житлового фонду.

Згідно з чинним законодавством, у сфері охорони навколишнього середовища АБЗ має всі дозвільні документи, і сплачує екологічні збори до бюджету відповідно до встановлених і затверджених нормативів.

Для зменшення шкідливих викидів підприємством з 2019 року використовується установка для мокрого очищення викидів, що дозволяє зменшити їх кількість. Щорічно на ремонт і реконструкцію АБЗ спрямовується до 300 тисяч гривень, що дозволяє вчасно робити заміну обладнання, зокрема циклонів, та й інші обладнання, що впливають на викиди шкідливих речовин.

Крім того, просимо зауважити, що в промисловій зоні міста Кремінна є інші джерела можливих викидів.

З повагою, 

В.ЗАВІДНИЙ, директор КП «Кремінський Агрошляхбуд», заслужений будівельник України.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
14:30
675