Найбільші церковні свята липня 2021 року

Найбільші церковні свята липня 2021 року

Найбільші церковні свята липня 2021 року

Щонайменше 3 великі свята відзначатимуть, як вказує церковний календар на липень 2021 року в Україні, протягом другого літнього місяця. Джерело sylnaukraina.com.ua

§Перше з них – 07.07 – Різдво (День народження) Івана Хрестителя. Він вважається другим після Діви Марії найвідомішим святим. Про нього повідомляється і старому, і в новому завітах. Часто Івана предтечу ще називають Іллєю, адже саме про пророка з цим ім’ям пророкує Малахія. В 2021-му 7-ме липня припадає на суботу. Урочисте богослужіння в цей день обов’язкове.

§Друге велике свято місяця відбудеться 12-го липня. Воно пов’язане із завершенням Апостольського багатоденного посту та святкування дня перших апостолів Господніх – Петра та Павла. Українці здавна шанують цей день. Ще років 100-150 тому неодмінним атрибутом святкування були мандрики – особливі коржі котрі символізували мандрування апостолі. Кожна господиня намагалась зібрати перший зерновий врожай та до свята Петра та Павла спекти перший хліб із свіжого врожаю.

§Ще одне важливе для православних всього світу свято буде відзначатись 21-го липня. Присвячене воно явищу Казанської ікони Богородиці. Чимало історій та подій пов’язано з цим образом. Неодноразово його вважали назавжди зниклим, проте знову і знову вдалось його повертати.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:50
175
Немає коментарів. Ваш буде першим!