УВАГА:ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД!

УВАГА:ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД!

УВАГА:ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД!

З 14 червня 2021 року розпочався практичний етап під умовною назвою «Пішохід». Пішохідний перехід – особлива зона проїжджої частини, яка виділена для пішоходів для переходу на інший бік дороги чи вулиці. Водіям про безпеку руху на пішохідних переходах нагадує сектор реагування патрульної поліції відділу поліції №2 Сєвєродонецького районного управління поліції ГУНП в Луганській області. 

Інспектори патрульної поліції звертаються до водіїв з проханням бути уважними при проїзді пішохідних переходів. Перша й найпоширеніша причина дорожньо-транспортних пригод – помилки водіїв, а саме порушення пункту 18.1 Правил дорожнього руху, що радить водіям при наближенні до пішохідного переходу знизити швидкість або зупинитися, щоб пропустити пішоходів.

Знати і виконувати правила поведінки на вулиці повинні всі учасники дорожнього руху - і дорослі, і діти. Тому з учнями шкіл, ліцеїв були проведенні профілактичні бесіди щодо дотримання правил поведінки на проїжджій частині та на пішохідних переходах.

Водії, пригальмуйте, коли наближаєтеся до нерегульованого пішохідного переходу! Тільки суворо дотримуючись Правил дорожнього руху, водії і пішоходи зможуть уникнути нещасних випадків. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
08:45
154
Немає коментарів. Ваш буде першим!