Магія 3D

Магія 3D

Магія 3D

Якщо бажаєте, щоб ваша дитина спробувала щось цікаве і неординарне, тоді вам час завітати до клубу «Магія 3D», який працює у Кремінській бібліотеці для дітей.

В ньому вчать створювати проєкції 3D ручкою, та читати 3D книги з доповненою реальністю. Тут ми допомагаємо дітям розвивати навички, необхідні для проектування, планування, будівництва і розуміння простору. Ручка є відмінним заняттям для дітей. Вона не тільки дозволяє урізноманітнити дозвілля і по новому поглянути на сучасні розваги, а ще й сприяє розширенню дитячого світогляду, розвитку просторового мислення і моторики рук.

Клуб «Магія 3D» розпочав роботу з серпня 2020 року. Завдяки реалізації проєкту «Розумна бібліотека без меж» було закуплено вісім комплектів 3D ручки.

Робота клубу набрала шаленої популярності серед дітвори.

Хто спробував чари 3D, отримує неймовірне задоволення. 3D-ручка дозволяє перетворювати думки, слова і мрії в реальні моделі, які можна проєктувати і змінювати. Можна створювати все що завгодно, не обмежуючи уяву дитини.

Бажаючих праєктувати 3D ручкою в бібліотеці зростає, і щоб не обмежувати доступ дітей до творчості, управлінням освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради за сприянням міського голови Володимира Струка буде  додатково закуплено ще 5 комплектів 3D-ручок.

Від колективу бібліотеки, наших користувачів діточок та їх батьків щиро дякуємо начальнику управлінню освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради Олексію Удовенку за цінні подарунки, підтримку і допомогу в організації змістовного дитячого дозвілля.

Клуб працює кожного четверга о 14:00.

Наша адреса: площа Красна,6, Кремінська бібліотека для дітей.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
21:25
311
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Читайте також