Відзнаки найобдарованішим!

Відзнаки найобдарованішим!

Відзнаки найобдарованішим!

9 червня, у приміщенні Кремінського будинку дитячої творчості урочисто підбили підсумки роботи Кремінської філії Луганської обласної малої академії наук учнівської молоді і відзначили найактивніших молодих науковців Кремінської територіальної громади та їхніх наукових керівників.

На заході був присутній начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради Олексій Удовенко. У вітальній промові він звернувся до учнів:

«Дуже приємно, що в нашій громаді є діти, яким властива жага до знань і нових відкриттів. Ви є таким собі «двигуном прогресу», завдяки якому будується нормальне, прогресивне, молоде суспільство. Не зупиняйтеся на досягнутому, рухайтеся тільки вперед, дізнавайтеся більше, а отриманні знання використовуйте у правильному напрямку!». 

Отже, як розповів керівник Кремінського осередку МАН, учитель географії ліцею №5, кандидат географічних наук Павло Вірченко, у 2020-2021 навчальному році наша філія ЛОМАНУМ нараховувала 80 слухачів, 2 кандидатів у члени МАН та 2 дійсних членів МАН, які навчалися у 10 наукових секціях.

У І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт взяли участь 8 учнів із 3-х навчальних закладів Кремінської територіальної громади - ліцеїв №1, №2 та №5.

У ІІ (обласному) етапі конкурсу брали участь 7 учнів цих же навчальних закладів.

Крім того, учні 9 класу Кремінського ліцею №5 Микита Хлюбцев (із роботою «Борщ, як кулінарний код української літератури») та Владислав Пономарьов (робота «Писанка, як універсальний символ зорової поезії») стали переможцями ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту у секції «Українська література». Їхній науковий керівник Тамара Уманська.

Тож, на урочистій церемонії Олексій Удовенко нагородив наших переможців Дипломами Луганської обласної малої академії наук і Сертифікатами про участь у Всеукраїнських науково-практичних конференціях.

Також Дипломи учасників отримали діти, які брали участь у обласному і міському етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту. Їхнім керівникам вручили подяки управління освіти, культури, молоді та спорту Кремінської міської ради.

Це Олександра Овєчкіна, наймолодша учасниця обласного етапу, учениця 8 класу Кремінського ліцею №1, секція «Зарубіжна література», науковий керівник Ганна Карташова.

Вікторія Пономарьова, учениця 9 класу Кремінського ліцею №1, секція «Математика», науковий керівник Наталя Сєдих.

Влада Кременчуцька, учениця 10 класу Кремінського ліцею №2, секція «Екологія», науковий керівник Сергій Дікарєв.

Аліна Чехута, учениця 9 класу Кремінського ліцею №2, секція «Психологія», науковий керівник Ірина Білан.

Назар Камєнєв, учень 9 класу Кремінського ліцею №2, секція «Хімія», науковий керівник Тетяна Мазур.

Всі учасники отримали солодкі подарунки і музичні привітання від творчих колективів Будинку дитячої творчості.

«Пам’ятайте, велика перемога прийде до того, хто вміє отримувати над собою маленькі, непомітні для інших перемоги», - підсумував Павло Вірченко.

Ще раз вітаємо з успіхами обдарованих дітей Кремінської громади і вчителів, які підготували їх до конкурсу! Так тримати!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:20
1219
Немає коментарів. Ваш буде першим!