13 дивовижних місць із найблакитнішою водою у світі

13 дивовижних місць із найблакитнішою водою у світі

13 дивовижних місць із найблакитнішою водою у світі

Все, що потрібно для відпочинку розуму і тіла – гарний, погожий день у спокійній синій воді. 

Озеро Пейто, Озеро Крейтер, Орегон, Консон, В’єтнам, Бухта Диявола, Плітвіцькі озера, Амбергіс-Кей, Озеро П’яти Кольорів, Острів Хевлок, Острів Розаріо, Егремні, Греція, Мальдіви, Палаван, Басейн Те-Суа.

Про це повідомляє В світі.

Озеро Пейто

Це озеро в Національному парку Банф зобов’язане своїм іскристим синім відтінком крижаній талій воді та мулу від льодовика Пейто, а також Льодяних полів Вапта. Синє як сапфір озеро найкраще розглядається від Вершини Боу в Альберті, що поруч із Лейк-Луїз. Саме звідси зроблено більшість знімків озера для календарів і постерів. Особливо активні відвідувачі можуть відправитися в пішу подорож вниз до озера і льодовику. Ваші втомлені м’язи зможуть відпочити після подорожі в природних гарячих джерелах Банфі.

Озеро Крейтер, Орегон

Глибокі блакитні води заповнюють кальдеру вулкана гори Мазама, роблячи Озеро Крейтер одним із найкрасивіших у Північній Америці. Озеро абсолютно прозоре завдяки тому, що тут немає ніяких потоків або річок, що каламутять воду. Все це робить Крейтер ідеалом для аквалангістів, які сміливо пірнають в холодну воду. Озеро Крейтер розташоване в південному Орегоні і є також найглибшим озером у Сполучених Штатах (593 метра). При такій чистоті води сонячні промені легко проникають на глибину до 120 метрів.

Консон, В’єтнам

Гранітні скелі описують берегову лінію, приєднуючись прямо до прозорого моря на Консон – єдиного населеного острова архіпелагу Кон-Дао. Цей архіпелаг складається з 16 островів, а Консао вважають одним з кращих секретних островів на Землі. Розташовані в 150 кілометрах від південно-східного узбережжя В’єтнаму пляжі незайманого людиною острова покриті золотим піском, а чудова блакитна вода абсолютно прозора. Заради найбільш захоплюючих дух видів на бірюзове море вирушайте до віддаленої лагуни Дам Тре.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
10:35
143
Немає коментарів. Ваш буде першим!