На фасаді рідної школи з’явилась пам’ятна дошка її учню – атовцю Віктору Чорнобаю.

На фасаді рідної школи з’явилась пам’ятна дошка її учню – атовцю Віктору Чорнобаю.

На фасаді рідної школи з’явилась пам’ятна дошка її учню – атовцю Віктору Чорнобаю.

Боєць 92 – ї бригади ЗСУ кремінянин Віктор Чорнобай загинув 20 липня 2017 року, у 34 – й день свого народження, в бою під Красногорівкою Донецької області.

Сьогодні на фасаді Кремінської загальноосвітньої школи № 1, де навчався Віктор, з’явилась пам’ятна дошка загиблому воїну.

Про це повідомляє Кремінська районна державна адміністрація.

«Віктор завжди буде членом нашої шкільної родини, нашої кремінської громади. Ми пишаємось своїм учнем, справжнім захисником України», - сказала в ході церемонії відкриття дошки директор школи Людмила Одіяненко.

На урочистому зібранні з цієї нагоди були присутні мама Віктора Чорнобая – Галина Павлівна, бабуся і дідусь ще одного учня цієї школи, який загинув в ході проведення АТО, - Андрія Чуприни, представники районної ради та райдержадміністрації, Рубіжансько - Кремінського військового комісаріату, а також члени ГО «Спілка учасників АТО м. Рубіжне».

«Навчаючись у школі, Віктор і Андрій, напевно, щось знали краще, щось гірше, а щось і «забували» вивчити. Але життя показало, що один урок вони засвоїли на відмінно. Цей урок - захищати свою Батьківщину, навіть, ціною власного життя. Кожного ранку, проходячи повз дошку Віктору Чорнобаю, скажіть йому: «Дякую», - звернувся до учнів Кремінської ЗОШ № 1 заступник голови громадської організації атовців Андрій Трощій.

Незважаючи на те, що дві родини втратили саме дороге, що в них було, мама Віктора Чорнобая і бабуся з дідусем Андрія Чуприни, яких він називав мамою і татом, повторювали одне побажання: ми хочемо, щоб більше ніколи не гинули на війні українські хлопці і дівчата.

Більше фото тут.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
18:40
286
Немає коментарів. Ваш буде першим!