Поліцейські Сєвєродонецького району закликають громадян бути пильними!

Поліцейські Сєвєродонецького району закликають громадян бути пильними!

Поліцейські Сєвєродонецького району закликають громадян бути пильними!

Правила і рекомендації, які ви чуєте від правоохоронців – запорука збереження ваших коштів від негідників, які під будь-яким приводом намагаються покласти чужі гроші у власну кишеню.

Щодня поліцейські на вулицях, скверах, ринках та у трудових колективах розповідають громадянам про шахрайські схеми та способи протидії ділкам, які залякують, користуються ефектом несподіваності чи навпаки – пропонують дуже гарні умови укладення угоди. Єдина мета злочинця – отримати прибуток і «обробляти» наступну свою жертву.

Якщо вам дорогі ваші заощадження, НЕ РОБІТЬ ТАК:

«Родич у біді» - не передавайте гроші, за «вирішення» проблеми з рідним, який нібито потрапив у лікарню, чи навпаки, сам збив людину!

«Працівник банку» - не називайте дані своєї банківської картки та/чи код, який отримуєте у смс-повідомленні!

«Покупки через Інтернет» - не передплачуйте товар, який ще не отримали!

«Електроінструмент в кожен дім» - не купуйте товари, які приносять вам «на поріг», їх ціна значно завищена!

І ще, обов’язково розкажіть це своїм рідним, давайте спільними зусиллями позбавимо шахрая можливості на нас заробити!

Правоохоронці не припиняють інформативну роботу з протидії шахрайству

Кремінські поліцейські провели профілактичні зустрічі з працівниками банківських установ, «Укрпошти», центру надання соціальних послуг і нагадали місцевим мешканцям про найрозповсюдженіші види шахрайств, роздали інформаційні буклети.

Громадяни повинні бути обізнаними, аби не стати жертвою шахраїв, саме тому на території нашої області триває поліцейська акція «Стоп шахрай!».

Щодня правоохоронці здійснюють профілактичні заходи щодо попередження та протидії злочинам, пов’язаним з шахрайськими діями. Поліцейські роздають людям інформаційні листівки та детально розповідають, як забезпечити власну безпеку, якщо на них розпочав полювати аферист.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:45
165
Немає коментарів. Ваш буде першим!