Взаємодія поліції та дітей на партнерських засадах

Взаємодія поліції та дітей на партнерських засадах

Взаємодія поліції та дітей на партнерських засадах

Навчальний рік добігає кінця, але на цьому шкільне життя не завершується. 5 червня Кремінський ліцей №1 гостинно зустрічав представників Благодійного фонду «Розвиток футболу».

У рамках проєкту «Профілактика правопорушень та інших негативних явищ через взаємодію поліції та дітей на партнерських засадах «Кубок довіри» у Луганській області» реалізується мініпроєкт «Кубок довіри: поліція та громада очима дітей». Завершальним етапом була товариська зустріч футбольних команд ліцею та поліцейських ВП №2 Сєвєродонецького РУП ГУНП в Луганській області. Позитивним емоціям не було меж!

Саме у неформальній атмосфері, під час гри, полісмени розповідали дітям про здоровий спосіб життя, безпеку в громаді, на дорозі чи в Інтернеті, а також про насильство у сім’ї. Такий формат проведення бесід та інших активностей сприяє формуванню довірливих відносин та кращому сприйняттю дітьми актуальної інформації.

Після товариського матчу гості вручили подарунки ліцеїстам. Кожен член футбольної команди отримав м’яч та пакет із солодощами. Окрім особистих подарунків, партнери по проєкту подарували ліцею 15 футбольних м’ячів, 2 комплекти спортивної форми, тренувальні приладдя.

Проєкт добігає кінця, але робота у цьому напрямку продовжується. Що дала нам участь? На це питання під час інтерв’ю організаторам проєкту відповів кращий воротар ліцею Андрій Горбас: «Це досвід, позитивні емоції від співпраці з поліцейськими і, безумовно, подарунки».

Участь у подібних проєктах – це і можливість покращити матеріальну базу закладу. Не зупиняймося на цьому і йдемо вперед до нових перемог та відкриттів.

Проєкт «Кубок довіри» побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а участь, розвиток уміння працювати разом як команда, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб повністю реалізувати свій потенціал.

Мета проєкту: навчити використовувати будь-який вид спорту, зокрема футбол, як інструмент досягнення цілей, а саме побудову довірчих відносин між полісменами та дітьми задля профілактики негативних явищ.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
11:10
548
Немає коментарів. Ваш буде першим!