Перемоги учнів Кремінської художньої школи у Регіональному конкурсі живопису і графіки «КРОК У МАЙБУТНЄ»

Закуповуємо мед

Перемоги учнів Кремінської художньої школи у Регіональному конкурсі живопису і графіки «КРОК У МАЙБУТНЄ»

Перемоги учнів Кремінської художньої школи у Регіональному конкурсі живопису і графіки «КРОК У МАЙБУТНЄ»
Перемоги учнів Кремінської художньої школи у Регіональному конкурсі живопису і графіки «КРОК У МАЙБУТНЄ» 0Перемоги учнів Кремінської художньої школи у Регіональному конкурсі живопису і графіки «КРОК У МАЙБУТНЄ» 1Перемоги учнів Кремінської художньої школи у Регіональному конкурсі живопису і графіки «КРОК У МАЙБУТНЄ» 2Перемоги учнів Кремінської художньої школи у Регіональному конкурсі живопису і графіки «КРОК У МАЙБУТНЄ» 3

Підведено підсумки Регіонального конкурсу живопису і графіки «КРОК У МАЙБУТНЄ», що проходив 15 травня 2021 року.

В конкурсі взяли участь 198 робіт юних художників з 6 населених пунктув Луганської області: Лисичанськ, Кремінна, Рубіжне, Марківка, Сєвєродонецьк та Мілове.

Організатором конкурсу є відокремленим підрозділом «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

Від Кремінської художньої школи в конкурсі прийняли участь 37 робіт наших учнів, і 21 посіли призові місця. А саме:

номінація «Живопис»:

І місце (жанр Портрет) – Анна БІЛОУС, 6 клас, викладач Ірина МАРКОВА;

І місце (жанр Натюрморт) – Дар’я ГОНЧАРЕНКО, 6 клас, викладач Ірина МАРКОВА;

І місце (жанр Анімалістичний) – Катерина КОГУТ, 8 клас, викладач Олена АКІНІНА;

І місце (жанр Пейзаж) – Катерина КОГУТ, 8 клас, викладач Олена АКІНІНА;

І місце (жанр Анімалістичний) – Софія КОРОВКІНА, 8 клас, викладач Олена АКІНІНА;

І місце (Жанрова картина) – Анастасія САУНІНА, 7 клас, викладач Олена АКІНІНА;

І місце (жанр Пейзаж) – Дар’я ВАШЕЧКО, 5 клас, викладач Валерія ПАВЛЕНКО;

І місце (жанр Пейзаж) – Анастасія ВЕЛИЧЕНКО, 5 клас, викладач Валерія ПАВЛЕНКО;

ІІ місце (жанр Пейзаж) – Людмила ГОЛІЙ, 7 клас, викладач Олена АКІНІНА;

ІІ місце (жанр Пейзаж) – Софія САВЧЕНКО, 6 клас, викладач Ірина МАРКОВА;

ІІ місце (жанр Анімалістичний) - Катерина КОГУТ, 8 клас, викладач Олена АКІНІНА;

ІІ місце (жанр Пейзаж) – Анна РЕЗНІК, 8 клас, викладач Олена АКІНІНА;

ІІ місце (жанр Портрет) – Вероніка ШУЛЬЦ, 6 клас, викладач Ірина МАРКОВА;

ІІ місце (жанр Натюрморт) – Анастасія ЧОРНОБАЙ, 7 клас, викладач Катерина ТЮЛЄНЄВА;

ІІ місце (жанр Натюрморт) – Анастасія ЗЕЛЕНСЬКА, 5 клас, викладач Валерія ПАВЛЕНКО;

ІІІ місце (жанр Натюрморт) – Катерина ХОЛОДОВСЬКА, 6 клас, викладач Ірина МАРКОВА;

ІІІ місце (Жанрова картина) – Анастасія ВАЩУК, 7 клас, викладач Олена АКІНІНА;

ІІІ місце (жанр Пейзаж) - Софія КОРОВКІНА, 8 клас, викладач Олена АКІНІНА;

ІІІ місце (жанр Пейзаж) – Дарина ЦАПЯК, 5 клас, викладач Наталія ЛИСЕНКО;

ІІІ місце (жанр Натюрморт) – Вероніка ТАРАСОВА, 5 клас, викладач Валерія ПАВЛЕНКО;

номінація «Графіка»:

ІІІ місце – Марія КУЛИЖКІНА, 6 клас, викладач Катерина ТЮЛЄНЄВА.

Вітаємо переможців конкурсу, бажаємо нових творчих досягнень і перемог!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
09:51
44
Немає коментарів. Ваш буде першим!