Літо у бібліотеці для діток буде насиченим!

Літо у бібліотеці для діток буде насиченим!

Літо у бібліотеці для діток буде насиченим!

Літо — найулюбленіша пора для всіх дітей. Час канікул і відпочинку. Які розваги чекають влітку на дітлахів у бібліотеці, газеті розповіла завідувачка Кремінської бібліотеки для дітей Світлана Редя.

Перший день літа розпочався чудовим святом - Міжнародним днем захисту дітей, прекрасним святом радості і надії.

Святкова ігротека «Місце зустрічі - бібліотека» подарувала дітям незабутні враження від бібліотечних цікавинок: лялькового театру, настільних ігор, фотозон і яскравих фото з котом Леопольдом і Нюшою, танців, конкурсів і вікторин. У творчій майстерні охочим малювали аквагрим, всі разом майстрували забавну іграшку з паперу та малювали пісочні анімації. 
Весело і гучно відсвяткували і відкрили літні читання «Книга збирає друзів!»

Літо – це найкраща пора, коли діти мають чудову нагоду поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю нових для них письменників, відкрити нових героїв, пізнати світ за допомогою книги та отримати насолоду від читання. Бібліотекарі підготували для дітвори цікаві літературні ігри, вікторини, інформ-хвилинки, квести та ігри по книгах.

В 2021 році до бібліотеки надійшли 510 книжок за Державною програмою поповнення фондів публічних бібліотек, яку реалізовує Український інститут книги. Фонд поповниться яскравими, новими, сучасними й трендовими виданнями: українська та зарубіжна художня літератури: класика і книги сучасних авторів: пригоди, фантастка, історичні романи, казки, вірші, комікси; галузева література: історія, мовознавство, етнографія, психологія, техніка, природознавство; енциклопедії, довідники.

Бібліотечний фонд поповнюється книгами та широким вибором періодичних видань для молодшого і шкільного віку, підлітків, юнацтва. На придбання яких виділенні кошти з бюджету Кремінської міської ради.

Але в бібліотеці діти не тільки читають, у бібліотеці створені всі умови для змістовного та цікавого дозвілля дітей, проводяться заходи, які дають можливість дитині творчо розвиватися, духовно та інтелектуально збагачуватися, розширювати світогляд:

-працює клуб програмування для дітей і підлітків в рамках всеукраїнської мережі CodeClub, в якому діти навчаються програмуванню.

-туристично-краєзнавча студія «Стоп-кадр», яка сприяє активізації дітей по дослідженню та вивченню Кремінщини.

- інформаційно-ресурсний центр «Веб@бетка» з безкоштовним доступом до Інтернету,

-для наймолодших користувачів працює ігрова кімната «БібліоНяня»,

-гурток «ЧитоГрай», в якому бібліотекарі допомагають маленькій дитині самостійно розвиватися, пізнавати світ через книги, ігри та спілкування.

-гурток лялькового театру «БібліоТошка», де розвиваються творчі здібності дитини.

- клуб настільних ігор «Столи» - в якому дитина вчиться фінансовій грамотності та підприємливості, мислить критично та стратегічно.

-арт-майстерня «Вулик», де проходять різноманітні майстер-класи, організовані бібліотекарями та волонтерами.

- клуб «Магія ЗD» створення проекцій ЗD ручкою та читання книг з доповненою реальністю.

- бібліотечний кінотеатр «БібліоCINEMA»

Створені релакс-зони: арт-терепапія «Пісочна анімація» (малювання піском) , мегарозмальовка (зона для малювання), модульні конструктори, аерохокей.

Бібліотека запрошує всіх охочих весело та креативно провести насичене подіями літо в бібліотеці!

Нехай літо для кожної дитини буде барвисте, радісне, оздоровлююче, пізнавальне та незабутнє!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
16:50
1660
Немає коментарів. Ваш буде першим!