За краще подвір’я, будинок будуть гарні подарунки

За краще подвір’я, будинок будуть гарні подарунки

За краще подвір’я, будинок будуть гарні подарунки

Рішенням виконавчого комітету Кремінської міськради було затверджено положення про проведення щорічного огляду-конкурсу на кращий благоустрій підприємств, установ, організацій, багатоквартирних будинків та будинків приватного сектору на території Кремінської міської ради на честь святкування Дня міста.

Ото ж, розпорядженням міського голови оголошено конкурс, який триватиме з 1 червня по 1 липня. Комісію вже створено, головою призначено заступника міського голови, до комісії ввійшли представники виконавчого комітету, апарату міської ради, громадських організацій, старости і депутати.

Оцінювання об’єктів проводитиметься до 5 липня, щоб 12 липня, на День міста, оголосити прізвища переможців у різних категоріях. Порядком визначено 1,2,3 місця в кожному населеному пункті територіальної громади. Крім того, передбачено гран-прі за найкращий дизайн, оформлення клумби.

Шановні жителі громади, активно долучайтеся до конкурсу, створюйте затишок і красу на своїх подвір’ях і навколо них, облаштовуйте наше місто!

Переможців нагороджуватимуть на День міста. Будуть гідні подарунки.

Але найкращим подарунком для всіх нас стане красиве і охайне місто, створене нашими руками і люблячими серцями.

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
13:35
642
Немає коментарів. Ваш буде першим!