Дитсадку «Івушка» - друге життя

Дитсадку «Івушка» - друге життя

Дитсадку «Івушка» - друге життя

У попередні роки читачі неодноразово зверталися до мерії і до редакції газети, переймаючись долею колишнього дитсадка «Івушка». Адже це приміщення в самому центрі міста перетворилося на привид з розбитими вікнами, з захаращеною сміттям територією. Cьогодні газеті «Кремінщина» стала відома подальша доля цієї будівлі.

Днями відбулася робоча зустріч посадовців відділу з питань будівництва міськради на чолі з Віталієм Цурканом і представниками підрядної організації, які обговорили початок розробки проекту «Капітальний ремонт адміністративної будівлі Кремінської міської ради за адресою: Луганська область, м. Кремінна, пров. Бульварний».

Як пояснила нашому кореспонденту головний спеціаліст відділу з питань будівництва міськради Олена Ковальова, зараз готується проектна документація, визначається обсяг робіт і коштів, які будуть потрібні для відновлення приміщення. Все це треба зробити до початку формування бюджету на наступний рік, аби закласти кошти. Буде розглядатися і можливість участі в програмах, проектах аби залучити для будівництва додаткові кошти.

У відремонтоване приміщення «переїде» ЦНАП, адже послуги, що надаються населенню Центром розширюються і вже недостатньо того місця, яке відведено для нього на першому поверсі міськради. ЦНАП буде обладнано пандусом для доступності інвалідам. Тут будуть просторі кабінети для відвідувачів, офіс для засідань. Буде зроблено благоустрій навколо приміщення, стоянку для транспорту інвалідів, майданчик для дітей. 

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:20
386
Немає коментарів. Ваш буде першим!