Команда Кремінської ДЮСШ стала віце-чемпіоном області!

Закуповуємо мед

30 травня на стадіоні КУ ЛОФЦ «Олімп» м. Кремінна фінішував Чемпіонат Луганської області з футболу серед команд юнаків 2006-2007 р.н. Право грати у фінальній частині обласних змагань вибороли команди ДЮСШ Сєвєродонецька та Лисичанська, Білокуракінської та Кремінської ДЮСШ.

Команда Кремінської ДЮСШ у півфіналі здолала однолітків з Білокуракіно з рахунком 2:1. У фінальній зустрічі вже з перших хвилин наші гравці мали прекрасний шанс вести гру під своїм контролем. Та, на жаль, вихід двох наших футболітсів на воротаря не дав результату – удар був повз ворота. І тоді спрацювало правило – якщо не забиваєш ти, то забивають тобі.

Саме так і сталося. Сєвєродонецькі футболісти двічі зворухнули сітку воріт у першому таймі. Другий тайм видався напруженим – точилася жорстка боротьба на кожному клаптику поля. Жовті картки, нервові підказки тренерів та емоційні виголоси глядачів і… фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу гостей з рахунком 1:3.

Команда відділення футболу Кремінської ДЮСШ отримала срібні медалі Чемпіонату Луганської області. Віце-чемпіонами області стали:Маринов Михайло, Метьолкін Микита, Журба Єгор, Єгоров Іван, Скачков Іван, Чурсін Данило, Ульченко Давід, Хорошилов Ілля, Убоженко Кирило, Кошкін Ігор, Меженський Марк, Пономаренко Олександр, Осьмак Дмитро, Ревтов Данило, Засорін Руслан, Коротенко Данило, Галіцин Олександр, Луценко Владислав, Попов Андрій, Наумов Микита, Гладишев Ярослав, Гапотченко Андрій та Дрєєв Артем. Тренують команду Сергій Абрамович та Роман Кучирко.

Від Луганської обласної асоціації футболу пам’ятні нагороди отримали кращі гравці та тренери Чемпіонату. Кращим тренером сезону було визнано тренера відділення футболу Кремінської ДЮСШ Сергія Абрамовича, а кращим гравцем турніру став Олександр Голіцин.

Вітаємо команду та тренерів з успішним завершенням сезону, бажаємо гарно відпочити під час літніх канікул, щоб з новими силами штурмувати вже нові спортивні вершини.