Останній дзвоник у Кремінському ліцеї №4

Останній дзвоник у Кремінському ліцеї №4

Останній дзвоник у Кремінському ліцеї №4

Сьогодні останні дзвоники лунали у всіх навчальних закладах громади. Як пройшло це свято у Кремінському ліцеї номер 4? Побував і дізнався наш кореспондент. 

- Давно ми так не збиралися всією великою родиною як нині, на свято останнього дзвоника. Адже ми проводжаємо сьогодні в самостійне життя найстарших учнів – одинадцятикласників; багато хто і з дев’ятого класу покидає стіни рідного дому; а у наймолодших, тих, хто закінчив перший клас, продовжується цікава подорож у світ знань довжиною в 10 років, - звернувся до своїх підопічних директор ліцею Леонід Новицький.

Яскраво, феєрично, сонячно розпочався останній день у рідній школі. Схвильовані і урочисто настроєні діти; трішки розгублені батьки і піднесені вчителі заповнили просторе святкове подвір‘я школи. Сьогодні у дітей і учнів були «жнива» їхньої напруженої праці впродовж навчального року.
Директор вручав грамоти і подарунки відмінникам навчання, переможцям конкурсів і олімпіад, кращим спортсменам і артистам школи. Їх було дуже багато! Талантами школа дуже щедра.

З подарунком прийшов до навчального закладу і заступник міського голови Сергій Сафо. Від імені мера Володимира Струка він вручив колективу сертифікат на 2

тисячі гривень для придбання канцелярських товарів.

- Я щиро бажаю усім присутнім - батькам, вчителям, учням - здоров’я і успіхів у навчанні та праці. І прошу одного: не покидайте Кремінну, ви нам потрібні, Кремінну треба відродити і розбудувати. Без вас намбуде важко це зробити. Ці побажання я передаю вам від імені нашого Кремінського голови Володимира Струка, від імені депутатського корпусу міської ради. Низько кланяємося вчителям! Спасибі вам, шановні професіонали, за вашу відданість справі, яка так потрібна громаді, - сказав Сергій Сафо.

Багато квітів і музики, танців і посмішок, подарунків і теплих слів було в передостанній день весни. Попереду – літо. Хай буде воно щасливим і цікавим!

Слідкуйте за нашими новинами на телеграм каналі
12:30
671
Немає коментарів. Ваш буде першим!